Koncert kolęd w Wiśle – wystąpią zespoły regionalne

foto. Wiślańskie Centrum Kultury

Rok zbliża się do końca, a z nim nadchodzi wyjątkowy wieczór pełen muzyki i tradycji. Dla miłośników kolęd i pastorałek czeka niezapomniane wydarzenie, które odbędzie się już w tę sobotę w kościele apostołów Piotra i Pawła w Wiśle. To będzie piękne zakończenie roku, które na pewno wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój.

Koncert kolęd i pastorałek w Wiśle

W sobotę nadarzy się wyjątkowa okazja, aby delektować się pięknymi góralskimi kolędami i pastorałkami, które w tę wyjątkową porę roku nabierają jeszcze głębszego znaczenia. W kościele apostołów Piotra i Pawła, usłyszycie niezwykłe występy lokalnych zespołów regionalnych. Przygotujcie się na chwile wzruszenia i zadumy, które dostarczy Wam tradycyjna muzyka podczas tej wyjątkowej kolędowej nocy.

To nie tylko koncert, to również okazja do spotkania się i świętowania razem z innymi mieszkańcami Wisły i miłośnikami kolęd. Świąteczna atmosfera będzie czuć w powietrzu, a chór wykonawców stworzy niepowtarzalny klimat. To wydarzenie łączy ludzi i przypomina o istocie Świąt Bożego Narodzenia – wspólnym śpiewaniu i radości z bycia razem.

Kolędowe wydarzenie odbędzie się już w tę sobotę o godzinie 16:00 w kościele apostołów Piotra i Pawła w centrum Wisły.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt