Koncert GROMEE podczas GT Festiwal w Wiśle.

17 września w Wiśle opanują samochody i mnóstwo motoryzacyjnej energii. Szybkie, piękne samochody i mnóstwo atrakcji związanych z motoryzacją dopełni energetyczny koncert jednego z najlepszych polskich DJów – Gromee.
Gromee czyli Andrzej Gromala, to pochodzący z Krakowa polski producent muzyczny, remikser, autor tekstów i DJ, tworzący głównie muzykę klubową. W 2018 roku (wraz z Lukasem Meijerem) reprezentował Polskę na 63 Konkursie Piosenki Eurowizji. W 2014 i 2015 roku wystąpił m.in. na Sunrise Festival, a w latach 2015–2016 pojawił się na Life Festival Oświęcim, grając m.in. przed Eltonem Johnem.
W kwietniu 2016 roku zagrał jako support przed koncertem Mariah Carey w Krakowie. Współpracuje z największymi studiami nagraniowymi na całym świecie, a jego hity takie jak Spirit, Runaway czy Follow You są niezwykle popularne w całej Europie.
 
Poza niezwykłą wartością muzyczną koncert niesie ze sobą niezwykłe efekty sceniczne.
Jeśli chcecie dobrze pobawić się, nabrać energii, naładować akumulatory na jesień i zimę to ten koncert wszystko to Wam da.
Przed główną gwiazdą rozgrzeją Was DJ KajtoeS i DJ Sami.

Biety dostępne są tutaj,w siedzibie WCK, w punkcie Informacji Turystycznej na Pl. B., Hoffa i w dniu koncertu przed głównym wejściem do amfiteatru. 

Dzieci do lat 10 wstęp za darmo
Z Kartą Mieszkańca Wisły  minus 20%

Szczegóły koncertu na poniższym plakacie:

źródło: UM Wisła

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt