Koncert Dawida Kwiatkowskiego w ramach sylwestra 2023 w Bielsku-Białej

foto. FB Dawid Kwiatkowski

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, a mieszkańcy Bielska-Białej oraz wszyscy goście mają powód do radości. Plac Wojska Polskiego stanie się miejscem niezapomnianego sylwestrowego spektaklu. Zaplanowano wyjątkowe występy muzyczne, imponujące iluminacje i stoiska gastronomiczne, które uczynią tę noc wyjątkową.

Sylwester 2023 na Placu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej

Rozpoczęcie sylwestrowego wieczoru należy do Grzybowski Big Band Show. Ta energiczna grupa muzyków tworzy podczas swoich koncertów niepowtarzalny bigbandowy klimat. Wyróżniają się interakcją z publicznością, pobudzając do aktywnego odbioru muzyki, dzięki czemu wspólna zabawa z Grzybowski Band jest gwarantowana. To idealny sposób na rozpoczęcie sylwestrowej nocy pełnej muzyki i zabawy. 

Kolejnym zespołem, który rozgrzeje tłum podczas sylwestrowego koncertu, jest This Cover Band. To czterech utalentowanych muzyków, którzy wykonują największe muzyczne przeboje, poczynając od Franka Sinatry po Bruno Marsa i Justina Timberlake’a, aż po Rolling Stonesów i Maroon 5. Ich nieoczywiste aranżacje evergreenów i najnowszych hitów są znakomitą dawką energii na Sylwestra, karnawał i każdą inną imprezę.

Gwiazdą wieczoru Dawid Kwiatkowski - na koniec sylwestrowa dyskoteka

Gwiazdą wieczoru będzie Dawid Kwiatkowski, utalentowany wokalista, autor tekstów i znana osobowość telewizyjna. Jego album “Dawid Kwiatkowski” zdobył status platyny, a single z tej płyty stały się najpopularniejszymi przebojami minionych dwóch lat. To muzyk, który doskonale wie, jak rozgrzać publiczność i dostarczyć niezapomnianych emocji. 

Po północy na placu Wojska Polskiego rozpocznie się sylwestrowa dyskoteka, którą będzie prowadzić Ojciec Prowadzący Michał J. Sandecki. Jego doświadczenie w klubach i imprezach jest niezaprzeczalne, więc spodziewajmy się niezwykłej atmosfery i świetnej muzyki.

Sylwester 2023 w Bielsku-Białej - program

godz. 21.00  – wystąpi Grzybowski Big Band Show,
godz. 22.00 – koncert zespołu This Cover Band,
godz. 23.15 – występ gwiazdy wieczoru – Dawida Kwiatkowskiego.
godz. 00.00 – sylwestrowa dyskoteka, którą dowodzić będzie Ojciec Prowadzący Michał J. Sandecki. 

O północy życzenia noworoczne złoży prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski. Później imprezę poprowadzi DJ Sandecki.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt