Koncert Charytatywny Meli Koteluk dla Świetlikowa: Wsparcie dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci

foto: MP

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo od lat niesie pomoc dzieciom, które zmagają się z nieuleczalnymi chorobami. Jednym z wydarzeń wspierających działalność fundacji jest charytatywny koncert Meli Koteluk, który odbędzie się w Cavatina Hall w Bielsku-Białej. Ten wyjątkowy koncert to nie tylko okazja do posłuchania pięknej muzyki, ale także możliwość wsparcia niezwykle ważnej inicjatywy.

Koncert Charytatywny Meli Koteluk dla Świetlikowa

Od 14 lat Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo działa na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci z całego województwa śląskiego. Fundacja, prowadzona przez zespół lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologów oraz pracowników socjalnych, zapewnia opiekę 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Głównym celem fundacji jest zapewnienie dzieciom i ich rodzinom możliwości powrotu do domu, gdzie mogą spędzać czas w znanym sobie otoczeniu, blisko najbliższych, z dala od szpitalnych hałasów i aparatury.

Drugim kluczowym obszarem działalności fundacji jest Centrum Opieki Dziennej, które funkcjonuje od czerwca 2017 roku. To miejsce przypominające specjalistyczne przedszkole, gdzie dzieci mogą liczyć na profesjonalną opiekę w komfortowych warunkach. Bez wsparcia darczyńców oraz osób zaangażowanych w działalność fundacji, takich jak Mela Koteluk, te inicjatywy nie mogłyby się realizować.

Mela Koteluk, znana i ceniona polska artystka, wspiera Fundację Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo od wielu lat. Jej zaangażowanie rozpoczęło się już podczas budowy Świetlikowa, kiedy to wzięła udział w sesji do kalendarza charytatywnego. Z okazji 10-lecia fundacji, wraz z Sebastianem Riedlem, zorganizowała jubileuszowy koncert, który na długo zapadł w pamięć uczestników.

Tegoroczny koncert charytatywny Meli Koteluk, który odbędzie się w Cavatina Hall w Bielsku-Białej, to kolejny krok w jej wsparciu dla Świetlikowa. Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rzecz fundacji, wspierając jej codzienną działalność i umożliwiając dalszą pomoc dla nieuleczalnie chorych dzieci.

Bilety na koncert można kupić: TUTAJ

Link do wydarzenia: TUTAJ

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt