Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 – PROGRAM

zdjęcie ilustracyjne

Nadchodzi najpiękniejszy czas roku, a mieszkańcy Komorowic i okolic już nie mogą doczekać się V Komorowickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. To wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 9 grudnia na placu im. Józefa Niemczyka.

Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy w Bielsku-Białej

Występy artystyczne: Jak co roku, na scenie jarmarku pojawią się utalentowani artyści. Dzieci i młodzież z komorowickich przedszkoli i szkół podstawowych przygotowują specjalne występy, które rozweselą serca widzów. Zespół Synestezja oraz Synestezja Junior, Kontrasty, Nawrocki i Orkiestra Góralska Tomasza Habdasa zagwarantują wspaniałą rozrywkę muzyczną.

Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową: To także doskonała okazja, by zobaczyć piękne szopki bożonarodzeniowe stworzone przez mieszkańców Komorowic. Podczas jarmarku zostaną ogłoszone wyniki konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową, co z pewnością przyciągnie wielu zainteresowanych.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem: Dla najmłodszych uczestników jarmarku przygotowano niezwykłe spotkanie ze Świętym Mikołajem, który obdaruje ich słodkimi upominkami i słodyczami. To chwila, która wzbudza wiele radości i niezapomnianych wspomnień.

Kiermasz Rękodzieła i Ozdób Świątecznych: Jeśli szukasz wyjątkowych prezentów świątecznych, na placu jarmarkowym znajdziesz kiermasz rękodzieła i ozdób świątecznych. Przedszkola, szkoły, strażacy i organizacje działające w Komorowicach przygotują swoje stoiska, na których można nabyć oryginalne prezenty.

Dom Kultury w Komorowicach, Rada Osiedla Komorowice Krakowskie i Stowarzyszenie Komorowice, zapowiadają niezapomniane przeżycia dla małych i dużych mieszkańców.

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry