Spora liczba nielegalnych imigrantów została zatrzymana po nocnym pościgu.

foto. Radio Bielsko Waszym Okiem

Dzisiaj nad ranem miał miejsce pościg patrolu straży granicznej i policji za samochodem dostawczym w Czechowicach-Dziedzicach. W samochodzie przewożeni byli nielegalni imigranci.

Coraz więcej nielegalnych imigrantów w naszym kraju

W Polsce, podobnie jak w innych krajach europejskich, nielegalna imigracja staje się coraz większym problemem. W ostatnim czasie odnotowano znaczący wzrost liczby przypadków nielegalnych migracji, co stawia przed naszym krajem liczne wyzwania.

Nielegalna imigracja nie ogranicza się jedynie do dorosłych – w ostatnim tygodniu w Węgierskiej Górce oraz Milówce, doszło do zatrzymania 55 nielegalnych imigrantów, w tym dzieci. Z kolei minionej nocy w Zwardoniu, zatrzymano samochód dostawczy z ponad 20 imigrantami.  Dzisiejszej nocy po pościgu zatrzymano kolejne osoby. To istotna informacja, która podkreśla powagę sytuacji.

Zatrzymani imigranci w Czechowicach-Dziedzicach

Wszystko rozpoczęło się wczesnym rankiem ok. godz. 4:00, gdy patrol straży granicznej i policji postanowił zatrzymać podejrzany samochód dostawczy. Kierowca, obcokrajowiec, nie zareagował na próbę kontroli i rozpoczął pościg.

W trakcie jazdy kierowca stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w bariery na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu z Węglową. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia. Jak podaje Radio Bielsko – W trakcie kontroli okazało się, że w pojeździe podróżowało ponad 30 obywateli Syrii. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt