Kolejna tragedia w Bielsku-Białej – ciało mężczyzny znalezione na jednym z osiedli

W niedzielę przypadkowy przechodzień znalazł martwe ciało mężczyzny na trawniku przy bloku na jednym z osiedli w Bielsku-Białej. Pomoc została wezwana, ale nie udało się uratować życia.

Dramatyczne zdarzenie na Osiedlu Beskidzkim w Bielsku-Białej

W niedzielę przypadkowa osoba spacerująca w okolicach bloku przy ul. Goleszowskiej na osiedlu Beskidzkim, natknęła się na ciało mężczyzny leżącego na trawniku. Natychmiast wezwała pomoc, ale niestety, już nie można było niczego zrobić. Mężczyzna nie oddychał i nie wykazywał oznak życia.

Na miejsce przybyła załoga ratownictwa medycznego, która potwierdziła zgon. Policja i prokurator zostali powiadomieni o tragedii, a dyżurny prokurator zarządził sekcję zwłok zmarłego, aby poznać dokładne przyczyny jego śmierci.

Początkowe ustalenia sugerują, że mężczyzna mógł spaść z pewnej wysokości, co spowodowało jego śmierć. Jednakże szczegóły i okoliczności tego tragicznego zdarzenia pozostają niejasne. Policja pod nadzorem prokuratury dokładnie wyjaśnia okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

To nie jedyny tego typu przypadek w ostatnich dniach

To już drugi przypadek w ostatnich dniach, który wstrząsnął mieszkańcami osiedla Beskidzkiego. Wczoraj młoda kobieta wypadła z okna. Na miejscu natychmiast rozpoczęła się akcja ratunkowa, lecz niestety stwierdzono zgon kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT:

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

Jeśli potrzebujesz pomocy, a z różnych powodów nie masz możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem, poniższe darmowe numer pomogą Ci w poradzeniu sobie w trudnych sytuacjach.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
Wsparcie dla osób po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 108 108
Tumbo Pomaga – wsparcie dla dzieci i młodzieży po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 111 123
W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt