Kolejna restauracja znika z mapy Bielska-Białej.

restauracja Amici Bielsko-Biała

Restauracja była znana wielu mieszkańcom Bielska-Białej. W „Amici Restaurant & Bistro” zlokalizowanej przy ul. Piłsudskiego można było zanurzyć się w aromatach i smakach autentycznej włoskiej kuchni. Niestety, właściciele przekazali smutną wiadomość o zamknięciu tego wyjątkowego miejsca.

Kusząca podróż smaków włoskiej kuchni w Amici Restaurant & Bistro

Restauracja Amici słynęła z szerokiej gamy wykwintnych włoskich dań. Jej menu zachwycało autorskimi pizzami, wyrafinowanymi daniami z owoców morza oraz oryginalnymi spaghetti w stylu azjatyckim. To miejsce, gdzie smak był nie tylko jedzeniem, ale również podróżą przez smaki i tradycje Włoch.

Lokal przez wiele lat działał jako prawdziwa przystań dla miłośników kulinariów. Dzięki starannie dobranym składnikom oraz pasji kucharzy, Amici zdobywało serca gości, którzy pozostawiali po sobie setki pozytywnych opinii w internecie. Restauracja brała również udział w wielu festiwalach kulinarnych odbywających się w Bielsku-Białej, co świadczyło o jej istotnej roli w kulinarnej mapie miasta.

Romantyczne kolacje i niezapomniane chwile

Dla par poszukujących wyjątkowej atmosfery i smaków, restauracja Amici była idealnym miejscem na romantyczne kolacje. Dyskretny urok przeszklonej werandy o zmierzchu tworzył magiczny nastrój, podkreślony otoczeniem roślin i zieleni. Personel zawsze dbał o każdy detal nadając kolacjom wyjątkowy wymiar.

Restauracja Amici w Bielsku-Białej zostaje zamknięta

Wczoraj w mediach społecznościowych, właściciele zamieścili post, który niestety przynosi smutne wieści. Restauracja Amici zostaje zamknięta na stałe. Właściciele wyrazili swoją wdzięczność za lata, w których mogli gościć klientów i dzielić się z nimi smakami włoskiej kuchni.

Szanowni Goście. Niestety jesteśmy zmuszeni zamknąć naszą restaurację na stałe. Dziękujemy za te wspaniałe lata przez które zaszczycaliście nas swoją obecnością. Pewnie spotkamy się jeszcze gdzieś, kiedyś. Życzymy Wam dużo zdrowia, wytrwałości i wspaniałych posiłków . – piszą właściciele

Przyczyna zamknięcia restauracji wciąż pozostaje tajemnicą. Pomimo braku konkretnych informacji na ten temat, pozostaje w naszej pamięci bogata kulinarna podróż, jaką restauracja Amici oferowała przez lata swojej działalności.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt