Kolejna akcja „Wycieczka za 1 zł” – ruszyły zapisy

KTGiK Kangchendzonga w Żywcu

Lato 2024 roku zapowiada się niezwykle ekscytująco dla mieszkańców Żywca i okolic. Już po raz dwudziesty szósty organizowana jest akcja wakacyjna „Wycieczka za 1 zł”, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem od wielu lat. W ciągu ostatnich 25 lat, na te wyjątkowe wycieczki wybrało się aż 9640 uczestników!

 

Zapisy na XXVI Akcję Wakacyjną – Wszystko, co musisz wiedzieć

Zapisy na tegoroczną edycję odbędą się 11 lipca 2024 roku, czyli w czwartek, od godziny 08:00 rano. Miejsce zapisów to I Liceum Ogólnokształcące w Żywcu, znajdujące się przy ulicy Słowackiego 2. Ważne jest, aby pamiętać, że zapisy przyjmowane są wyłącznie osobiście w szkole. Niestety, nie ma możliwości zapisania się telefonicznie, więc warto zaplanować swoją wizytę odpowiednio wcześniej.

Ze względu na ogromne zainteresowanie, liczba miejsc na wycieczki jest ograniczona. Aby mieć pewność, że uda Ci się zarezerwować miejsce, zaleca się przyjście na zapisy jak najwcześniej. Tegoroczna akcja obiecuje niezapomniane przeżycia, dlatego warto postarać się o miejsce już w pierwszych minutach zapisów.

Dlaczego warto wziąć udział w Akcji „Wycieczka za 1 zł”?

Akcja „Wycieczka za 1 zł” to wyjątkowa okazja, aby za symboliczną kwotę zwiedzić ciekawe miejsca i spędzić czas w miłym towarzystwie. Każda wycieczka jest starannie zaplanowana i zapewnia uczestnikom niezapomniane wrażenia. Organizatorzy dbają o to, aby program był różnorodny i interesujący, co sprawia, że każda edycja cieszy się dużym zainteresowaniem.

W ciągu 25 lat, akcja zgromadziła łącznie 9640 uczestników, którzy mieli okazję zobaczyć wiele interesujących miejsc i nawiązać nowe znajomości. To przedsięwzięcie, które stało się tradycją w Żywcu i okolicach, a także wzorem dla innych miast i gmin. Długotrwałe powodzenie akcji świadczy o jej wysokim poziomie organizacyjnym i dużej wartości społecznej.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt