Kolej w Miniaturze 2023 w Bielsku-Białej – Wystawa makiet kolejowych – WIDEO

Wystawa makiet i modeli kolejowych co roku przyciąga mieszkańców Bielska-Białej. W tym roku zaplanowano kolejną edycję – ,,Kolej w Miniaturze”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny !

Wystawa makiet kolejowych w Bielsku-Białej

,,Kolej w Miniaturze” na trwałe wpisało się w kalendarz imprez w hali im. Zbigniewa Pietrzykowskiego. W tym roku odbędzie się już jego VII odsłona. Przez dwa dni będzie dostępna wystawa dla każdego, kto chce na własne oczy zobaczyć ruch miniaturowych pociągów na ogromnej makiecie kolejowej. Odwzorowany zostanie transport kolejowy jeżdżący w latach 1980 – 1995. Ruch kolejowy odbywać się będzie zgodnie z rozkładem jazdy, według godzin czasu modelarskiego.

Obecność na wystawie zapowiedzieli modelarze z Polski, Niemiec, Czech, Słowacji i Węgier, którzy własnoręcznie, w sposób oddający rzeczywistość, wykonali makiety kolejowe w skali 1:120.

Poniżej przedstawiamy film promujący wydarzenie autorstwa organizatora.

Wstęp na obiekt jest bezpłatny, a będzie on otwarty dla zwiedzających w dniu 15-16 lipca, w godzinach 10:00-18:00 (z przerwą w jazdach pomiędzy 13:00 a 14.30) w Hali pod Dębowcem.

W trakcie wydarzenia będzie możliwość zakupu różnych modeli pojazdów w sklepie modelarskim.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt