Kolędowanie z zespołem Enej w Istebnej – wstęp wolny!

foto. FB Enej

Święta Bożego Narodzenia to czas, który budzi w nas wyjątkowe uczucia. To chwila, gdy tęsknimy za rodziną i tradycyjnymi kolędami. Jeśli szukasz sposobu, by jeszcze bardziej wczuć się w świąteczny nastrój, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Już w najbliższą sobotę, 20 stycznia, w Istebnej odbędzie się niezapomniane “Kolędowanie z Zespołem Enej”. Wejście na to wyjątkowe wydarzenie jest całkowicie bezpłatne.

Zespół Enej zagra koncert w Istebnej

Zespół Enej to jedna z najbardziej cenionych grup muzycznych w Polsce. Swoją niepowtarzalną energią i pasją potrafią poruszyć serca słuchaczy. Tym razem postanowili podzielić się magią świąt Bożego Narodzenia, prezentując najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w zupełnie nowych, bogatych aranżacjach. Będzie to wyjątkowy wieczór pełen wzruszeń i niezapomnianych chwil.

Koncert odbędzie się 20 stycznia o godzinie 19.00 w Hali ZSP w Istebnej. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale konieczne jest posiadanie biletu wstępu. Bilety można otrzymać w Gminnym Ośrodku Kultury (Dom Parafialny Istebna 65) w dwóch turach: w środę, 17 stycznia, w godzinach 16.00 – 18.00 oraz w piątek, 19 stycznia, w tych samych godzinach. Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć!

Jeśli nie uda Ci się zdobyć biletu, nie martw się. Koncert będzie transmitowany na telebimie przy wejściu na halę, dzięki czemu wszyscy będą mogli uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

CZYTAJ TAKŻE:

Sztuczne ognie na zakończenie

Kolędowanie z Zespołem Enej to nie tylko muzyka, ale również widowisko dla oczu. Koncert zakończony zostanie imponującym pokazem sztucznych ogni

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt