Kocia Kawiarnia w Bielsku-Białej – Lokal zostanie nadal otwarty

kocia kawiarnia bielsko biała

Kocia Kawiarnia to jedyne takie miejsce w Bielsku-Białej, a trzecie w całym województwie śląskim! Lokal miał zakończyć swoją działalność, lecz znalazła się nowa właścicielka. 

Kocia Kawiarnia w Bielsku-Białej

Wśród lokalnych mieszkańców i nie tylko, Kocia Kawiarnia zyskała status kultowego miejsca. Od roku zapewniała przytulne schronienie dla kotów z okolicznych schronisk, które znalazły nowy dom dzięki hojności klientów. To nie tylko kawiarnia, to także miejsce, gdzie koty znajdują nowy dom, a ludzie czerpią radość z ich towarzystwa.

Kocia Kawiarnia stała się integralną częścią społeczności, odwiedzana zarówno przez miłośników zwierząt, jak i osoby pragnące chwili wytchnienia w otoczeniu futrzanych przyjaciół. Atmosfera przyjazna dla ludzi i kotów sprawiła, że miejsce to szybko zyskało uznanie wśród mieszkańców Bielska-Białej i okolic.

Miała być zamknięta - Znalazł się nowy właściciel

Wiadomość o jej zamknięciu w połowie kwietnia wywołała burzę emocji. Ale na szczęście, nie jest to koniec przygody z kocią kawiarnią. Patrycja, nowa opiekunka Kociej Kawiarni, z dumą ogłasza, że wraz z zespołem przyjmie pierwszych gości od 1 maja. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt