Kocia Kawiarnia w Bielsku-Białej – znamy DATĘ OTWARCIA oraz ADRES !

kocia kawiarnia bielsko biała

Kocia Kawiarnia to jedyne takie miejsce w Bielsku-Białej, a trzecie na całym śląsku! Będzie można tu nie tylko wypić kawę ale również adoptować zwierzaka. Właściciele poinformowali kiedy nastąpi otwarcie oraz pod jakim adresem mieścić się będzie lokal.

Kocia Kawiarnia w Bielsku-Białej

Pomysł z Kocią kawiarnia w Bielsku-Białej skradł serca wielu mieszkańców. Na Facebooku powstał fanpage lokalu, na którym z dnia na dzień rośnie liczba obserwujących. Właśnie tam właściciele zapowiedzieli otwarcie lokalu, w którym nie tylko będzie można wypić cos ciepłego ale również będzie możliwość zaadoptowania kotka, dzięki nawiązaniu współpracy z lokalnymi organizacjami opiekującymi się bezdomnymi i chorymi kotami.

 
Kocia Kawiarnia będzie miejscem innym niż wszystkie! Czy wiecie jak terapeutyczny wpływ potrafią mieć na nas koty? To będzie koci raj. W tej kawiarni wypijesz kawę z kociakiem. W tej kawiarni możecie się poznać, pokochać i adoptować siebie wzajemnie! A nawet jeśli nie… niech będzie dla Ciebie miejscem, gdzie się odprężysz słuchając kociego mruczenia.

Kocia Kawiarnia - data otwarcia i adres

Oficjalnie otwarcie Kociej Kawiarni nastąpi już jutro 3 maja od godz. 13.00. Lokal będzie się mieścił przy ul. Krakowskiej 19.

Godziny otwarcia w nadchodzącym tygodniu:
środa 13:00-20:00
czwartek 11:00-20:00
piątek 11:00-21:00
sobota 11:00-21:00
niedziela 11:00-20:00
 
Jeśli będziecie mieli ochotę zostawić w naszej kawiarnianej-kotełkowej puszce coś od siebie możecie liczyć na 10% RABATU NA CAŁE ZAMÓWIENIE! Wszystkie środki z kotełkowej puszki przeznaczone są oczywiście na leczenie , karmę i inne potrzebne rzeczy dla naszych kociaków! – piszą właściciele na swoim Facebooku

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry