Kino samochodowe w Bielsku-Białej – wstęp na seans będzie bezpłatny.

kino samochodowe bielsko biala

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza na niezapomniany seans filmowy pod gołym niebem, w ramach kina samochodowego. Tego wieczoru będziecie mieli okazję delektować się filmem – “Dzikie historie”. Co więcej, uczestnictwo w tym kulturalnym wydarzeniu jest zupełnie bezpłatne!

Kino samochodowe w Bielsku-Białej

Seans filmowy to wyjątkowy sposób spędzenia czasu wolnego. Dlaczego by nie wyruszyć w niedzielny wieczór na niezapomnianą podróż w świat emocji, śmiechu i refleksji? To właśnie czeka na Was 20 sierpnia na parkingu hali im. Zbigniewa Pietrzykowskiego, zlokalizowanej przy ulicy Karbowej 26. To miejsce zyska nową odsłonę – kina plenerowego dla miłośników filmów.

CZYTAJ WIĘCEJ: 

Czeka Was prawdziwa uczta filmowa, gdy na wielkim ekranie ożyją “Dzikie historie” – zbiór krótkometrażowych opowieści, które przenikają granice absurdu i codzienności. Film ten, w reżyserii Damiána Szifrona, zdobył uznanie krytyków i serca widzów na całym świecie. Każda historia to osobna przygoda, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, które poruszą Wasze emocje i pobudzą do myślenia.

Fabuła filmu ,,Dzikie Historie''

Film składa się z sześciu krótkich, oddzielnych historii, przedstawiających spokojne na co dzień osoby, które w pewnym momencie tracą nerwy:

  • Pasternak: Kobieta podczas lotu samolotem rozmawia ze współpasażerem. Okazuje się, że oboje znają mężczyznę o nazwisku Pasternak. Wkrótce odkrywają, że wszystkie osoby w samolocie coś łączy.
  • Las Ratas (hiszp. Szczury): Kelnerka w restauracji obsługuje klienta i rozpoznaje w nim mężczyznę, który zniszczył jej rodzinę i spowodował samobójstwo jej ojca. Razem z kucharką zastanawiają się, czy się na nim nie zemścić.
  • El más fuerte (hiszp. Najsilniejszy): Mężczyzna jadąc autostradą chce wyprzedzić samochód, jednak drugi kierowca nie pozwala mu na to cały czas zajeżdżając mu drogę. Prowadzi to do kłótni obu mężczyzn, a wkrótce także do przemocy.
  • Bombita (hiszp. Bombka): Inżynier spieszy się na urodziny córki, jednak jego samochód zostaje odholowany. By go odzyskać, udaje się na parking, gdzie kłóci się, że auto nie było źle zaparkowane. W końcu spóźnia się na urodziny córki, co powoduje kryzys w jego małżeństwie. Kiedy jego samochód zostaje odholowany po raz kolejny, nie wytrzymuje i postanawia zemścić się w podstępny sposób. La
  • Propuesta (hiszp. Propozycja): Syn z bogatej rodziny, jadąc samochodem, potrącił ciężarną kobietę i uciekł z miejsca wypadku. Kiedy przyznaje się przed rodzicami, co zrobił, ojciec dzwoni do swojego prawnika. Wspólnie proponują ogrodnikowi, by w zamian za dużą sumę pieniędzy poszedł do więzienia zamiast syna.
  • Hasta que la muerte nos separe (hiszp. Dopóki śmierć nas nie rozłączy): Podczas wesela panna młoda odkrywa, że jej nowo poślubiony mąż zdradził ją z jedną z kobiet obecnych na przyjęciu. Między młodą parą wybucha kłótnia i wesele wymyka się spod kontroli.
kino samochodowe bielsko-biała 2023

CZYTAJ WIĘCEJ: 

Źródło: bbosir, wikipedia

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt