Kino plenerowe w Bielsku-Białej – Lato 2024

foto: zdjęcie ilustracyjne - wikipedia

Młodzieżowa Rada Miasta Bielska-Białej zaprasza wszystkich mieszkańców oraz turystów na wyjątkowe plenerowe seanse filmowe. Tegoroczne wakacje będą okazją do wspólnego oglądania filmów na świeżym powietrzu w malowniczym otoczeniu Parku Słowackiego. Na widzów czekają trzy wieczory pełne emocji, które dostarczą śmiechu, dreszczyku emocji i niezapomnianych przygód.

Kino Plenerowe Bielsko-Biała 2024

Młodzieżowa Rada Miasta Bielska-Białej postanowiła wzbogacić wakacyjną ofertę kulturalną miasta poprzez organizację cyklu plenerowych seansów filmowych. W ramach tego cyklu, mieszkańcy Bielska-Białej oraz goście będą mogli wziąć udział w trzech specjalnych wydarzeniach, które odbędą się w lipcu oraz sierpniu. Seanse będą miały miejsce pod namiotem w Parku Słowackiego, co gwarantuje niezapomnianą atmosferę i ochronę przed ewentualnymi kaprysami pogody.

Program Seansów Plenerowych

Seanse filmowe rozpoczną się 12 lipca i potrwają do 24 sierpnia. Każdy z wieczorów filmowych ma swój unikalny temat i repertuar:

  • 12 lipca, piątek – Maraton komedii: Pierwszy wieczór to prawdziwa gratka dla miłośników dobrej zabawy. Na ekranie pojawią się najlepsze komedie, które zapewnią widzom wieczór pełen śmiechu i radości.

  • 3 sierpnia, sobota – Maraton filmów akcji i klasyków: Drugi wieczór będzie poświęcony dynamicznym filmom akcji oraz klasykom kina. To idealna okazja, by poczuć dreszczyk emocji i przenieść się w świat niezwykłych przygód.

  • 24 sierpnia, sobota – Maraton horrorów: Ostatni wieczór cyklu dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń z dreszczykiem. Miłośnicy horrorów będą mieli okazję przeżyć chwile grozy i napięcia.

Każdy seans rozpoczynać się będzie o godzinie 22:00, a na początek każdego z nich zaplanowano projekcje filmów z konkursu “The 48 Hour Film Project”. To doskonała okazja, by zobaczyć kreatywne produkcje, które powstały w zaledwie 48 godzin.

Organizatorzy zachęcają uczestników do przyniesienia własnych koców oraz przekąsek, co pozwoli na pełen komfort podczas oglądania filmów. Plenerowe seanse to nie tylko uczta dla oczu, ale również okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w miłej atmosferze.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt