Kino Plenerowe Poniwiec – Mała Czantoria 2024 – Kino przez całe lato!

kino plenerowe poniwiec mała czantoria
foto: FB Poniwiec Mała Czantoria

Jeśli jesteś miłośnikiem kina i górskich widoków, nie możesz przegapić tegorocznych seansów w plenerze na Małej Czantorii w Ustroniu. To wyjątkowe wydarzenie połączy relaks na świeżym powietrzu z magiczną atmosferą kinowych wieczorów, oferując niezapomniane doświadczenia przez całe lato.

Kino plenerowe na Małej Czantorii przez całe lato!

Organizatorzy zapraszają na seanse filmowe w każdy piątek i sobotę od 31 maja do 31 sierpnia. Filmy będą wyświetlane zaraz po zmroku, co pozwala na pełne zanurzenie się w magii kina pod gwiazdami. Dokładna godzina rozpoczęcia projekcji nie jest stała, gdyż zależy od pory zachodu słońca, który zmienia się w ciągu lata.

W tym roku wprowadzono nową atrakcję – jogę na szczycie. Sesje jogi będą odbywać się w soboty o godzinie 18:00, tuż przed rozpoczęciem seansów filmowych. Jest to doskonała okazja, aby zrelaksować się i naładować pozytywną energią w otoczeniu malowniczych górskich krajobrazów.

Seanse są bezpłatne, jednak organizatorzy zachęcają do korzystania z kolei linowej oraz punktu gastronomicznego, co wspiera działalność ośrodka podczas sezonu letniego. Projekcje odbywają się na szczycie Małej Czantorii, a na miejsce najlepiej dojechać, wpisując w GPS adres Ustroń, ul. Akacjowa 107. Znajdziesz tam parking (koszt 20 zł za dobę, darmowy dla korzystających z kolei) oraz dolną stację kolei linowej, która będzie kursować do zakończenia seansu, umożliwiając powrót na dół wszystkim uczestnikom.

Wieczory na szczycie mogą być chłodne, dlatego zaleca się zabranie ciepłej odzieży i koca. Aby zająć dogodne miejsce, warto przybyć wcześniej i zarezerwować pufki oraz leżaki. Na miejscu dostępna jest także strefa gastronomiczna, gdzie można skosztować różnych smakołyków.

W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych seans może zostać odwołany lub przeniesiony na inny termin. Organizator zastrzega sobie również prawo do zmian w repertuarze filmów, dlatego warto śledzić bieżące informacje na profilach społecznościowych wydarzenia.

Repertuar kina plenerowego na Małej Czantorii

mała czantoria kino plenerowe

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt