Kino Plenerowe Na Szczycie 2023 – Mała Czantoria, Ustroń – HARMONOGRAM

kino plenerowe 2023 mała czantoria ustroń
foto. FB Poniwiec - Mała Czantoria

Kino plenerowe “Kino na Szczycie” to idealna alternatywa dla tych, którzy uwielbiają filmy, ale również pragną cieszyć się letnimi miesiącami na świeżym powietrzu w malowniczym otoczeniu Beskidu Śląskiego . Odpręż się, rozłóż na leżaku lub kocyku i ciesz się pięknem tego miejsca.

Wakacyjne kino plenerowe na Małej Czantorii w Ustroniu

Kino na Szczycie to alternatywa dla tych widzów, którzy kochają kino, a jednocześnie chcą wykorzystać letnie miesiące w otoczeniu gór. Kino plenerowe daje możliwość obcowania z filmem w malowniczym otoczeniu Beskidu Śląskiego. Jest doskonałą propozycją dla mieszkańców oraz turystów, którzy odwiedzając miasto mogą jednocześnie zasmakować w ciekawych propozycjach filmowych. W tym roku wśród tradycyjnych sobotnich seansów przygotowano coś ekstra dla fanów polskiego humoru! W piątkowe wieczory, przez całe wakacje do 1 września 2023, organizatorzy zapraszają Was na seanse z kultowymi polskimi komediami. To doskonała okazja, aby rozśmieszyć się w towarzystwie przyjaciół i rodziny, podczas niezapomnianych filmowych chwil.

Kino plenerowe mieści się przy Ośrodku Poniwiec “Mała Czantoria” – Ustroń, ul. Akacjowa 107. Tam znajdziesz darmowy parking pod samym ośrodkiem. Seans odbywa się na szczycie Małej Czantorii, gdzie dojedziesz koleją tam i z powrotem (kolej działa do zakończenia wydarzenia). Projekcja startuje zaraz po zmroku (około godziny 21:00). Kino na Szczycie jest bezpłatne. Na miejscu możesz skorzystać ze strefy gastro.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych seans może zostać odwołany.

kino plenerowe mała czantoria 2023

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt