Kino Janosik Wspiera WOŚP – projekcje filmowe za 1 złotówkę!

Już 28 stycznia 2024 roku odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem “Tu wszystko gra OK!”. Ta szczytna inicjatywa, znana z wielkiego serca Polaków, skupia się na wsparciu najmłodszych pacjentów szpitali. W tegoroczną akcję zaangażowało się także Kino Janosik, które przygotowało wyjątkową atrakcję dla kinomanów.

Kino Janosik z ciekawą ofertą w ramach finału WOŚP

Kino Janosik przygotowało specjalną ofertę na dzień finału WOŚP. Wybierając się do kina, macie pewność, że nie tylko obejrzycie interesujący film, ale także będziecie wspierać ratowanie życia najmłodszych pacjentów. To okazja, by połączyć rozrywkę z dobrym uczynkiem.

Warto zaznaczyć, że projekcje filmowe w Kino Janosik będą dostępne za symboliczną złotówkę. Na dużym ekranie będziecie mieli możliwość zobaczenia dwóch filmów.
O godz. 10:00 – Dzieci z Bullerbyn
o godz. 12:00 – Serce Dębu

,,Dzieci z Bullerbyn''

Bullerbyn to maleńka wioska w Szwecji składająca się tylko z trzech zagród. Mieszka tam sześcioro dzieci, Lisa, Britta, Anna, Olle, Lasse i Bosse, które dzięki swojej pomysłowości przeżywają na co dzień niesamowite przygody i nigdy się nie nudzą. Każde z nich ma głowę pełną niezwykłych pomysłów na to, jak spędzić wakacje w Bullerbyn – najmniejszej i najsłynniejszej wiosce na świecie.

Film jest ekranizacją powieści A. Lindgren o tym samym tytule. 

,,Serce Dębu''

Ten widowiskowy film ma niezwykłą, godną wszystkich filmowych nagród obsadę: wiewiórki, ryjkowce, sójki, mrówki, myszy polne… Cały ten mały, tętniący życiem, brzęczący i cudowny wszechświat zależy od owego dostojnego drzewa, czerpiąc od niego pożywienie i schronienie, od korzeni aż po gałęzie. Poznajcie wpadających z wizytą przyjaciół, zbłąkanych wędrowców, czułych kochanków, złych sąsiadów oraz bezwzględne drapieżniki. Zanurzcie się wszystkimi zmysłami w ten cudowny mikrokosmos.

Serce dębu to spektakularny i wciągający film, który prezentując kolejne cztery pory roku, stanowi liryczną odę do życia, w którym głos zabiera wyłącznie natura. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt