Kierowca quada potrącił dzieci na prywatnej posesji w Ujsołach

W Ujsołach doszło do niebezpiecznego zdarzenia, w którym kierowca quada potrącił czworo dzieci na prywatnej posesji. Jak wynika z pierwszych informacji, większość dzieci nie doznała obrażeń. Policja z Rajczy prowadzi intensywne śledztwo, aby wyjaśnić dokładne okoliczności tego incydentu.

Kierowca quada potrącił dzieci i uderzył w samochód

Według dostępnych informacji, kierujący quadem potrącił czworo dzieci na terenie prywatnej posesji, a następnie zderzył się z zaparkowanym samochodem. Po zdarzeniu, sprawca oddalił się z miejsca wypadku, jednak został szybko zatrzymany przez funkcjonariuszy. 

Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechała karetka pogotowia, aby ocenić stan zdrowia potrąconych dzieci. Trójka z nich nie odniosła obrażeń i nie było konieczności przewożenia ich do szpitala. Sytuacja czwartego dziecka pozostaje jednak niejasna, gdyż zostało ono zabrane z miejsca wypadku przez rodziców, co uniemożliwiło natychmiastową ocenę jego stanu.

Funkcjonariusze z Rajczy wciąż pracują nad ustaleniem pełnych okoliczności tego niebezpiecznego zdarzenia. Śledztwo obejmuje przesłuchania świadków oraz analizę miejsca wypadku, aby dokładnie określić, co doprowadziło do potrącenia dzieci przez kierowcę quada. Na ten moment policja nie udostępniła więcej szczegółów na temat przebiegu zdarzeń ani motywacji kierującego pojazdem.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt