Kiermasz „ZABAWKI RATUJĄ ZWIERZAKI” na pomoc kotełkowej drużynie

Już 18 czerwca powraca akcja „Zabawki ratują zwierzaki”. Zachęcamy do przyniesienia swoich niepotrzebnych zabawek do Punktu Informacyjnego Galerii Sfera, a następnie wzięcia udział w kiermaszu, który w tej edycji pomoże Stowarzyszeniu KOTełkowa Drużyna z Bielska-Białej, pomagającej wolno żyjącym i schroniskowym kotom.

Koty od wieków są przyjaciółmi człowieka i towarzyszą nam w codziennym życiu. Podobno jak ich mruczenie potrafi łagodzić stres i ból. Niestety nie wszystkie koty mają zapewnione dobre warunki do życia, dlatego Galeria Sfera wspólnie z Fundacją Ekologiczną „Arka”, podczas najbliższej edycji cyklicznej akcji „Zabawki ratują zwierzaki”, będą zbierać środki dla jednego z największych domów tymczasowych dla kotów na Podbeskidziu – zazwyczaj przebywa w nim około 30 do 40 zwierzaków.

Co zrobić, aby kot dobre życie miauuu?

Mechanizm akcji jest niezwykle prosty. Niepotrzebne zabawki (gry planszowe, puzzle, klocki, lalki) należy przynieść do Punktu Informacyjnego Galerii Sfera w godz. 9:00 – 21:00. Następnie trafią one w atrakcyjnych cenach na kiermasz, który odbędzie się 18 czerwca w Foyer Galerii II. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane na wsparcie organizacji.

Jak zapewnia Iwona Gorzkowska, założycielka i prezeska Stowarzyszenia KOTełkowa Drużyna, zapewnienie opieki, sterylizacja, dokarmianie i pomoc w znalezieniu kotom nowego domu jest celem ich działalności. – Dzięki naszej pomocy koty dostają szansę na nowe życie, dlatego gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu. Warto odwiedzić Galerię Sfera i pomóc kotełkom w potrzebie.

 

źródło Galeria Sfera 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt