Kiermasz zabawek w Galerii Sfera. Weź udział w kolejnej akcji!

foto: Galeria Sfera

Fundacja Ekologiczna Arka oraz Galeria Sfera organizują kolejny cykliczny kiermasz charytatywny – “Zabawki Ratują Zwierzaki”. Wydarzenie odbędzie się 2 września w Galerii Sfera, a zyski ze sprzedaży zabawek zostaną przeznaczone na wsparcie podopiecznych przytuliska Przystań Ocalenie. 

Przystań Ocalenie - Troska o Zwierzęta i Ochrona Środowiska

Przystań Ocalenie, działająca pod opieką Stowarzyszenia Komitet Pomocy dla Zwierząt, to miejsce, które od ponad dwóch dekad stanowi schronienie dla wielu bezdomnych zwierząt. Przystań nie tylko zapewnia dach nad głową i opiekę medyczną, ale także angażuje się w edukację społeczeństwa w zakresie ochrony zwierząt i środowiska naturalnego. Pomimo licznych trudności, organizacja kontynuuje swoją misję, mając na uwadze dobro zwierząt i planety.

Kiermasz “Zabawki Ratują Zwierzaki” przynosi świetną okazję do wspierania Przystani Ocalenie poprzez prosty i przyjemny gest – zakup zabawki. Przystań Ocalenie koncentruje się na udzielaniu wsparcia zwierzętom, które są schorowane, wyeksploatowane i wymagające specjalnej troski. Twórcy wydarzenia pragną, aby mieszkańcy uczestniczyli w tej akcji, pomagając przy okazji środowisku poprzez ponowne wykorzystanie i przekształcenie niepotrzebnych już zabawek.

Jak Pomóc?

Każdy z nas, kto mieszka w Bielsku-Białej, ma okazję przynieść niepotrzebne zabawki – od gier planszowych, przez puzzle, klocki, po lalki. Zabawki te można dostarczyć do punktu informacyjnego Galerii Sfera, który będzie dostępny od godzin 10.00 do 18.00. Zgromadzone zabawki zostaną wystawione na kiermaszu, a wszyscy uczestnicy będą mieli okazję zakupić je po atrakcyjnych cenach. Data wydarzenia to 2 września, a lokalizacja – foyer Galerii II.

Wcześniejsze Sukcesy i Cele Kiermaszu

Poprzednie edycje akcji charytatywnej “Zabawki Ratują Zwierzaki” odniosły ogromny sukces, pomagając zgromadzić środki finansowe na leczenie i rehabilitację bezdomnych zwierząt. Fundacja Mysikrólik, Stowarzyszenie KOTełkowa Drużyna, Grupa DOMDLAPSA oraz Fundacja Psia Ekipa – Razem dla zwierząt to tylko niektóre organizacje, które otrzymały wsparcie z poprzednich edycji kiermaszu. Celem tegorocznego wydarzenia jest kontynuowanie tej pięknej tradycji i zwiększenie świadomości o potrzebach zwierząt oraz ochrony środowiska.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt