Przenieś się w czasie do lat 70 na Pl. Chrobrego w Bielsku-Białej !

W ramach wydarzenia Dni Bielska-Białej, będziecie mieli możliwość przenieść się w czasie do lat 70, dzięki fascynującemu projektowi o nazwie KONTENER M3, który będzie się mieścił na Placu Chrobrego.

Czym jest tajemniczy kontener M3?

KONTENER M3 to niezwykła inicjatywa, która przeniesie odwiedzających w czasie do bloku z wielkiej płyty sprzed 50 lat. Wnętrze tego kontenera zostało zaaranżowane w stylu M3design lat 70., co sprawia, że wchodząc do środka, niemalże czujemy energię i ducha tamtych czasów. Kolorowe akcenty, wyraźne wzory i charakterystyczne elementy dekoracyjne przeniosą nas w erę, która była pełna optymizmu i ekspresji. KONTENER M3 to otwarte drzwi do przeszłości, które pozwolą nam doświadczyć ducha tamtych czasów.

Wnętrze tego pomieszczenia będzie przenosiło odwiedzających do bloku z wielkiej płyty sprzed 50 lat (..) To wyjątkowy kontener z zaaranżowanym wnętrzem, projekt pod nazwą M3design lat 70. Przeniesiemy się w czasie do tych szalonych, kolorowych lat i zajrzymy do mieszkania w wielkiej płycie z lekkim przymrużeniem oka. – pisze Bielskie Centrum Kultury

Kiedy będzie można korzystać z atrakcji?

Kontener M3 będzie dostępny dla zwiedzających przez cały wrzesień. To wyjątkowa okazja, aby skorzystać z tej niezwykłej atrakcji, zgłębić tajemnice lat 70.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt