Kawiarnia w centrum Bielska-Biała została zamknięta. Nie pomógł remont.

kawiarnia kaffka zamknięta

Kawiarnia w Bielsku-Białej, która przez wiele lat stanowiła nie tylko miejsce, w którym delektowaliśmy się aromatyczną kawą, ale także była miejscem spotkań i wydarzeń kulturalnych, niestety została zamknięta.

Kawiarnia Kaffka - włoski urok i przytulna atmosfera

Kawiarnia Kaffka, położona na rogu ul. Boh. Warszawy w Bielsku-Białej, była prawdziwym skarbem miasta. Jej włoski urok i przytulna atmosfera przyciągały gości od samego początku swojego istnienia. Miejsce to nie tylko oferowało doskonałą kawę, ale także wybornymi włoskimi kanapkami i różnorodnymi słodkościami.

Kaffka nie tylko zachwycała swoim menu, ale także organizacją różnorodnych wydarzeń. Niezapomniane wieczory spędzone przy małych koncertach na żywo, które odbywały się na zewnątrz lokalu, pozostaną w pamięci wielu miłośników tego miejsca.

Początek problemów Kawiarni Kaffka - potrzebny był remont

Niestety, pod koniec czerwca w lokalu doszło do poważnej awarii, która sprawiła, że nieruchomość nie nadawała się do użytkowania. Fekalia dosłownie zalały to miejsce, niszcząc większość jej wnętrza.  Kawiarnia wymagała natychmiastowego remontu.

Ludzie dobrej woli uruchomili zbiórkę, której celem było zebranie funduszy, aby pomóc pani Natalii przetrwać ten trudny okres z zamkniętym lokalem. Koszt remontu miał być pokryty z ubezpieczenia, ale suma, którą trzeba było zainwestować, by przywrócić Kawiarnię Kaffka do życia, była ogromna.

Definitywny koniec Kawiarni Kaffka

Niestety, mimo ogromnego wsparcia i chęci powrotu Kawiarni Kaffka do życia, pod koniec września pojawił się wpis na mediach społecznościowych, który przeraził wielu miłośników tego miejsca. Wpis brzmiał zdecydowanie i jednoznacznie – “End. Jak znajdę siłę, napiszę więcej.”

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt