Kacper Krzepisz został nowym bramkarzem TS Podbeskidzia Bielsko-Biała

foto. TS Podbeskidzie

Kacper Krzepisz, utalentowany bramkarz wychowany w barwach Arki Gdynia, przechodzi do Podbeskidzia, kontynuując swoją piłkarską karierę. To znaczący krok w rozwoju młodego sportowca, który zdobył uznanie dzięki swoim umiejętnościom na boisku i wytrwałości w pracy.

Kacper Krzepisz - od młodzieżowego talentu do ekstraklasy

Kacper Krzepisz zaczynał swoją przygodę z futbolem w Arce Gdynia, gdzie szybko zwrócił na siebie uwagę dzięki swojemu talentowi i determinacji. Po latach ciężkiej pracy w młodzieżowych drużynach SI Arki Gdynia, w 2018 roku otrzymał szansę debiutu w pierwszym zespole podczas meczu Pucharu Polski. To był początek jego piłkarskiej kariery na najwyższym poziomie.

Sezon 20/21 okazał się przełomowy dla Kacpra Krzepisza. Jego znakomite występy pomogły Arkowi Gdynia dotrzeć do finału Pucharu Polski, gdzie mierzyli się z Rakowem Częstochowa. Mimo porażki 1:2 w ostatnich minutach meczu, Krzepisz i jego drużyna mogli być dumni z osiągniętego wyniku. Warto podkreślić, że Kacper zaliczył także swój pierwszy występ w Ekstraklasie, co było ogromnym sukcesem w jego karierze.

Przejście Kacpra Krzepisza do Podbeskidzia

Obecnie Kacper Krzepisz kontynuuje swoją piłkarską karierę w drużynie Podbeskidzia. Jego umowa z klubem obowiązuje do końca bieżącego sezonu, a istnieje także opcja przedłużenia o kolejny rok. Trener Podbeskidzia, Dariusz Marzec, wyraził swoje zadowolenie z przyjęcia Krzepisza do drużyny i wierzy, że będzie on cennym wsparciem w osiągnięciu celów klubu w obecnym sezonie.

-Z Kacprem miałem okazję pracować już w Arce Gdynia, gdzie zawsze był przykładem sumienności i pracowitości. W trakcie występów w Pucharze Polski, prezentował bardzo wysoki poziom od pierwszej rundy, aż do finału z Rakowem. Bardzo się cieszę, że Kacper jest u nas i nie wątpię, że pomoże nam w celu, który mamy w tym sezonie do osiągnięcia. – mówi Dariusz Marzec, pierwszy trener Podbeskidzia.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt