Juszczyna Festiwal szuka wolontariuszy – Organizator został dotkliwie pobity

foto: Juszczyna Festiwal

Marcin, organizator Juszczyna Festiwal, dziennikarz i społecznik, został brutalnie napadnięty przez grupę brytyjskich turystów w Krakowie. Pomimo poważnych obrażeń, przygotowania do festiwalu idą pełną parą, a organizatorzy szukają wsparcia wolontariuszy.

Napad na Organizatora

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, około północy, na ulicy Długiej w Krakowie. Marcin, ubrany w koszulkę i szalik w polskich barwach narodowych, został zaatakowany przez grupę turystów z Wielkiej Brytanii. W wyniku napaści doznał wstrząsu mózgu, potrójnego złamania nogi (piszczel i kostka) oraz licznych potłuczeń. Na szczęście, nie stwierdzono poważniejszych obrażeń wewnętrznych.

Po operacji, Marcin przebywa w szpitalu Wojska Polskiego w Krakowie, gdzie dochodzi do siebie. Krakowska policja prowadzi dochodzenie w sprawie i poszukuje sprawców ataku.

Wsparcie Wolontariuszy dla Festiwalu Juszczyna 2024

Pomimo trudnej sytuacji, festiwal Juszczyna 2024 odbędzie się zgodnie z planem. Marcin, choć będzie potrzebować asysty i poruszać się o kulach, nadal aktywnie angażuje się w przygotowania. Organizatorzy zwracają się z prośbą o pomoc do wolontariuszy, aby wspólnie dopiąć wszystko na ostatni guzik.

W związku z zaistniałą sytuacją, każda pomoc jest niezwykle cenna. Organizatorzy utworzyli specjalną grupę na Facebooku, gdzie wymieniają się informacjami i koordynują działania. Osoby chętne do wsparcia, które mogą poświęcić trochę swojego wolnego czasu, są serdecznie zachęcane do kontaktu.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt