Juszczyna Festiwal 2023 – Mezo gwiazdą wieczoru

juszczyna festiwal 2023

Organizatorzy Juszczyna Festiwal ogłosili gwiazdę, termin oraz cel zbiórki kolejnej edycji popularnego społeczno-charytatywnego wydarzenia Juszczyna Festiwal. Impreza powróci w połowie sierpnia i po raz pierwszy w historii trwania festiwalu, będzie to dwudniowa zabawa połączona niesieniem pomocy i promocją regionu.

Czym jest Juszczyna Festiwal?

Juszczyna Festiwal to wydarzenie organizowane przez Mirosława Dziedzica, Marysię Galbierz oraz Marcina Twardysko od 2021 roku. Głównym celem wydarzenia jest jego charytatywny charakter. Założeniem organizatorów jest bowiem idea stworzenia imprezy łączącej pokolenia, promocja miejscowości oraz akcje charytatywne. Do tej pory na festiwalu zagrali: ZEUS, Prozatoryka, Gromy Co, DJ Kowalsky, Kapela Kosor, Instytut Rozwoju Artystycznego, Nicole D., Rodzinna Kapela Wrzeszczów, The Suns, Free Trip oraz DJ Vincit. Niewątpliwie największą gwiazdą festiwalu jak do tej pory był zdobywca trzech platynowych płyt, raper Kamil Rutkowski, znany pod pseudonimem artystycznym ZEUS. Poprzednie edycje festiwalu wspierały akcje charytatywne na rzecz Wiktorka Szczechowiaka oraz Tomasza Bajdora. Inicjatywie przyświeca także idea budowy obiektu sportowego wraz z zapleczem w miejscu w którym odbywa się wydarzenie.

Juszczyna Festiwal 2023

Organizatorzy zapowiedzieli kolejną, trzecią już edycję festiwalu. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Ważne, że potrafisz widzieć dobro” i powróci na tereny przyszłego boiska sportowego w dolnej części miejscowości w dniach 18-19 sierpnia 2023. Główną gwiazdą będzie Mezo, którego utwory takie jak Aniele, Ważne czy Sacrum to ponadczasowe hity doskonale znane wszystkim z radiowych rozgłośni.

Mezo w ostatnim czasie ponownie zyskuje popularność i powraca na scenę muzyczną z niezwykłą charyzmą i nowymi utworami. W piątek 03.03.2023 premierę miał sngiel pod tytułem Jakie masz dziś plany? Który nawiązuje do ponadczasowego hitu Aniele. Utworem tym Jacek Mezo Majer powrócił po 20 latach do duetu z LIBEREM. Początkiem roku artysta opublikował także nowy utwór nagrany wspólnie z AFU-RA. Czy najnowszy singiel stworzony po 20 latach w duecie MEZO x LIBER okaże się sukcesem podobnym do hitu Aniele? O tym festiwalowicze będą mogli przekonać się już w sierpniu w Juszczynie.

Mezo będzie główną gwiazdą drugiego dnia wydarzenia, czyli 19 sierpnia. Dzień zakończy dyskoteka z popularnym i uwielbianym DJ Kowalsky. Ponadto na scenie pojawią się także inne zespoły, które poznamy w późniejszym terminie. Organizatorzy nie zdradzają jeszcze szczegółów pierwszego dnia wydarzenia, pełnej rozpiski koncertowej oraz towarzyszących atrakcji do których przywykli festiwalowicze. Tegoroczna edycja Juszczyna Festiwal będzie poświęcona charytatywnej zbiórce na rzecz Stowarzyszenia Dzieci Serc oraz na rzecz Justynki z Radziechów, zbierającej na kosztowną operację.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy oraz niebiletowany. Na miejscu będzie można przekazać cegiełkę finansową jako formę wsparcia charytatywnego dla Stowarzyszenia Dzieci Serc bądź Justynki z Radziechów.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt