Julia Łagodzka w gronie najlepszych maturzystów w całej Polsce!

foto. Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Żywcu

Julia Łagodzka jest absolwentką klasy 4b, Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Żywcu. W tym roku to właśnie ona, znalazła się w gronie 290 najlepszych maturzystów w całej Polsce!

Julia Łagodzka z żywieckiego Liceum w gronie najlepszych maturzystów

Spośród 253 495 maturzystów przystępujących do matury w tym roku, tegoroczna absolwentka – Julia Łagodzka, znalazła się w gronie 290 najlepszych maturzystów w Polsce.

Matematyka często budzi lęk u maturzystów, ale nie w przypadku Julii. Wynik jaki uzyskała z tego przedmiotu to 100 % na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Z kolei jeśli chodzi o język polski na poziomie podstawowym, tutaj wynik został osiągnięty na ponad 90 %. 

Nie tylko język polski i matematyka były jej mocną stroną. Julia osiągnęła również ponad 90% na poziomie rozszerzonym z języka angielskiego.

List gratulacyjny od przewodniczącego CKE

Pan dr. Marcin Smolik, przewodniczący Centralnej Komisji Edukacyjnej, napisał list gratulacyjny, który wyraża uznanie zarówno dla Julii, jak i dla jej szkoły.

„Jest to powód do Państwa satysfakcji i dumy, to najpiękniejsza nagroda za włożony wysiłek i zaangażowanie Nauczycieli oraz Szkoły w twórczym rozwoju zainteresowań i pasji młodzieży.” – czytamy w liście

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt