Jubileusz 50 lat małżeństwa w Bielsku-Białej: Prezydent uhonorował odznaczeniami.

fot. Paweł Sowa Wydział Prasowy UM w BB

6 grudnia w sali sesyjnej Ratusza w Bielsku-Białej odbyło się wyjątkowe spotkanie, które zgromadziło małżonków, którzy razem przeszli przez 50 lub więcej lat wspólnego życia. Prezydent Jarosław Klimaszewski osobiście złożył gratulacje i życzenia jubilatom oraz wręczył im Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

W ratuszu uhonorowano długoletnią wspólną drogę życia

Spotkanie w Ratuszu w Bielsku-Białej było wyjątkową okazją do uhonorowania małżeństw, które przetrwały próby czasu i razem spędziły pół wieku i więcej. Prezydent Jarosław Klimaszewski osobiście wręczył Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie każdej z par jubilatów, składając serdeczne gratulacje i życzenia. To niezwykłe wydarzenie cieszyło się także obecnością ks. kanonika Andrzeja Mojżeszko, proboszcza z parafii Opatrzności Bożej, który dołączył się do życzeń dla jubilatów.

Medale i gratulacje z okazji 50-lecia wspólnego życia odebrali: Anna i Władysław Byrscy, Joanna i Grzegorz Berdowscy, Władysława i Kazimierz Dudkowie, Regina i Jan Frączkiewiczowie, Urszula i Augustyn Gadzinowie, Anna i Aleksander Kaczorowscy, Danuta i Stanisław Kapsowie, Zofia i Janusz Klimuntowie, Halina i Władysław Klisiowie, Barbara i Mieczysław Kładzkowscy, Marta i Tadeusz Kopaczowie, Anna i Janusz Kozulowie, Krystyna i Jan Krzempkowie, Bronisława i Zbigniew Kurkowie, Barbara i Stanisław Kusiowie, Grażyna i Piotr Kuśnierzowie, Małgorzata i Zdzisław Mirowscy, Irena i Jerzy Mocowie, Krystyna i Mieczysław Ogonowscy, Maria i Ryszard Romikowie, Alicja i Piotr Rzodkiewiczowie, Aleksandra i Władysław Sikorscy, Krystyna i Eugeniusz Strugaczowie, Jadwiga i Bronisław Śpiewakowie. Państwo Elżbieta i Bolesław Marszałkowie świętowali natomiast 60 lat wspólnego życia. 

Gdzie zgłosić swój jubileusz pożycia małżeńskiego w Bielsku-Białej?

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina wszystkim mieszkańcom, że pary, których 50. rocznica ślubu przypada w ciągu najbliższego półrocza, mogą zgłosić ten fakt osobiście. Zgłoszenie jubileuszu jest nie tylko okazją do uznania długotrwałego małżeństwa, ale także do otrzymania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Dodatkowe informacje można uzyskać, dzwoniąc pod numery telefonów: 33 4701213 i 33 4701211.

fot. Paweł Sowa Wydział Prasowy UM w BB

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt