Jedno miasto 4 sceny 2024 – Letnie Koncerty w Bielsku-Białej

Bielskie Centrum Kultury przygotowało niezwykłą atrakcję na tegoroczne wakacje – serię letnich koncertów, które z pewnością zachwycą mieszkańców Bielska-Białej i turystów. Od 29 czerwca do 24 sierpnia, w czterech różnych miejscach miasta, odbędzie się siedem koncertów z cyklu “Jedno miasto, cztery sceny”. Program obejmuje różnorodne gatunki muzyczne, od rytmów latynoskich po reggae i hip-hop. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!

Powrót Sprawdzonych Formatów

Bielskie Centrum Kultury kontynuuje sprawdzone formaty, które zyskały popularność wśród mieszkańców. Wśród nich znajduje się cykl koncertów “Jedno miasto, cztery sceny”, który rozpoczęty zostanie 29 czerwca na placu Wojska Polskiego. W ramach tego cyklu zaplanowano siedem wyjątkowych koncertów, które odbędą się na różnych scenach miasta, w tym na placu Wojska Polskiego, Placu Ratuszowym, Letniej Scenie Sfery oraz na Błoniach.

Koncerty w Latynoskich Rytmach i Wyjątkowe Wydarzenia

Pierwszy koncert odbędzie się 29 czerwca o godzinie 20:00 na placu Wojska Polskiego. Publiczność będzie miała okazję usłyszeć Cumbancheros, latynoskich muzyków pochodzących z Kolumbii, Meksyku i Wenezueli, którzy zaprezentują energiczne rytmy hiszpańskiej muzyki. Następnego dnia, 30 czerwca o godzinie 17:00, również na placu Wojska Polskiego wystąpi Jose Torres, kubański wirtuoz instrumentów perkusyjnych, który od wielu lat mieszka i tworzy w Polsce.

13 lipca o godzinie 20:00 na Placu Ratuszowym odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji stulecia urodzin Marii Koterbskiej, słynnej bielszczanki, której dorobek obejmuje ponad 1,5 tysiąca swingujących piosenek. To wydarzenie z pewnością przyciągnie wielu miłośników muzyki, pragnących uczcić pamięć tej niezwykłej artystki.

Znane Gwiazdy i Nowoczesne Brzmienia

Kolejnym wydarzeniem będzie koncert Łukasza Zagrobelnego, który odbędzie się 20 lipca o godzinie 18:00 na Letniej Scenie Sfery. Wokalista, świętujący 25-lecie swojej solowej kariery, jest znany z licznych hitów oraz występów w programie “Taniec z gwiazdami”.

10 sierpnia o godzinie 18:00 na Letniej Scenie Sfery wystąpi Michał Anioł, artysta łączący elektronikę, alt pop, jazz oraz muzykę filmową. Jego innowacyjne podejście do muzyki zapewni słuchaczom niezapomniane przeżycia.

17 sierpnia o godzinie 20:00 na placu Wojska Polskiego zagra Orkiestra Salonowa Moderato, która przeniesie słuchaczy w świat wiedeńskich salonów, prezentując repertuar od walców po muzykę filmową.

Finałowy koncert odbędzie się 24 sierpnia o godzinie 19:00 na Błoniach, gdzie wystąpią Olafito, Vavamuffin oraz Akurat. Te trzy energetyczne koncerty w rytmach reggae i hip-hop zamkną cykl “Jedno miasto, cztery sceny” w ramach imprezy Happy Bike Beskidy.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt