Jeden Wieczór – Dwa Pożary. Niespokojna niedziela w powiecie żywieckim

Wczorajsza noc nie należała do spokojnych, przede wszystkim była bardzo pracowita dla strażaków z powiatu żywieckiego. Wieczorem doszło do wybuchu dwóch pożarów. Po godzinie 20 strażacy zostali zadysponowani do pożaru pustostanu w Wieprzu, niespełna godzinę później objęty ogniem został nowo wybudowany dom w Jeleśni. 

Pożar w Gminie Radziechowy-Wieprz 

“Wczoraj kilkanaście minut po godzinie dwudziestej, służby otrzymały informację o pożarze budynku gospodarczego / pustostanu na ul Zakładowej w Wieprzu. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano strażaków z Żywca i ochotników z gminy Radziechowy-Wieprz. Niestety budynek spłonął doszczętnie. Strażacy swoje działania zakończyli po około 2.5 godziny. Postępowanie wyjaśniające prowadzi policja.” – informuje, zywiec112.

Foto OSP Bystra Żywiecka

Pożar w Jeleśni

Do pożaru doszło wczoraj, kilkanaście minut po godzinie 21 na ul. Klimczakowej. Na miejsce skierowano jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Żywca i strażaków-ochotników z gminy “Jeleśnia. Po dotarciu na miejsce okazało się, że ogniem objęty jest nowo wybudowany budynek mieszkalny. Niestety spaleniu uległa spora część elewacji i poszycie dachowe. Strażacy działania zakończyli po kilku godzinach. Przyczynę pożaru wyjaśni prowadzone postępowanie”- Informuje, zywiec112

foto OSP Sopotnia Wielka

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt