Jarmark Świąteczny w Jaworzu 2023 – charytatywnie i z wieloma atrakcjami!

zdjęcie ilustracyjne

Ośrodek Promocji Gminy Jaworze serdecznie zaprasza na niezwykłe wydarzenie – Jarmark Świąteczny, które odbędzie się 2 grudnia 2023 roku od godziny 12:00 w Amfiteatrze w Jaworzu. To doskonała okazja, aby poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, delektując się pysznym jedzeniem, pięknie wykonanymi rękodziełami oraz wspierając małego Filipka.

Jarmark Świąteczny 2023 w Jaworzu - program

O godzinie 12:00 rozpocznie się Jarmark Świąteczny, który zaprasza wszystkich miłośników świątecznych smaków i wyjątkowych prezentów. Na stoiskach gastronomicznych będzie można delektować się wyjątkowymi potrawami, a jednym z głównych punktów programu będzie stoisko “PODBESKIDZKA WOŁOWINA”, oferujące wyborne dania mięsne.

Dla miłośników rękodzieł przygotowano liczne stoiska, gdzie znajdą unikalne ozdoby świąteczne oraz wyroby artystyczne, które mogą stać się idealnymi prezentami dla bliskich. Kiermasz regionalnych wyrobów świątecznych z pewnością zachwyci wszystkich poszukujących niepowtarzalnych upominków.

Wsparcie dla Filipka Fundacji "Serca dla Maluszka"

Niezwykle ważnym elementem tego Jarmarku Świątecznego jest kiermasz Fundacji “Serca dla Maluszka”. Fundacja przygotuje wyjątkowe ciasta i paczki świąteczne, a zebrane środki zostaną przekazane na leczenie Filipka, mieszkańca Jaworza, potrzebującego wsparcia. To wyjątkowa okazja, aby wpłynąć na dobro drugiego człowieka i poczuć prawdziwą magię świąt.

Spotkanie ze Św. Mikołajem w Jaworzu

Spotkanie ze Św. Mikołajem odbędzie się w czasie świątecznego programu “CIOCI TUNI” w godzinach 13:30-16:00. To doskonała okazja, aby spotkać się z sympatycznym Mikołajem i otrzymać prezenty.

CZYTAJ TAKŻE:

Na zakończenie tego magicznego dnia, o godzinie 16:15, będzie miał miejsce występ zespołu wokalno-instrumentalnego “MUZYCZNY ODJAZD” z Ośrodka Promocji Gminy Jaworze, który działa pod kierunkiem Tomasza Madzi. Ich muzyka dostarczy emocji i jeszcze bardziej umili atmosferę tego wyjątkowego Jarmarku Świątecznego.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt