Jarmark Świąteczny 2023 w Ustroniu – PROGRAM

Już niebawem, bo 8 grudnia, rozpocznie się prawdziwa świąteczna magia na Ustrońskim Rynku! Świąteczny Jarmark przywita nas nie tylko uroczystym otwarciem, ale również niezapomnianymi koncertami, pysznymi smakołkami i niesamowitą atmosferą. To wydarzenie, które nie może umknąć żadnemu miłośnikowi świątecznej rozrywki. Przygotujcie się na trzy dni pełne radości i muzyki!

Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w Ustroniu - program

8 grudnia, o godzinie 17:30, na Ustrońskim Rynku rozpocznie się oficjalne otwarcie Świątecznego Jarmarku. To będzie magiczny moment, który wprowadzi nas w atmosferę świąt. Na scenie wystąpią utalentowani artyści, takie jak Zofia Bujok Trio oraz Patryk Demkowski. Ich koncerty z pewnością dostarczą niezapomnianych przeżyć muzycznych. 

9 grudnia o godzinie 13:00 to czas dla najmłodszych uczestników, którzy będą mogli wziąć udział w animacjach i cieszyć się wielkimi muzycznymi przeżyciami. Na scenie pojawią się m.in. Marika Sowa, Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Kapela Rajwach. A to nie wszystko – dla odważnych amatorów śpiewu przygotowane zostało świąteczne karaoke. To doskonała okazja, aby świętować wspólnie i czerpać radość ze świątecznych dźwięków.

10 grudnia o godzinie 14:00 Jarmark kontynuuje swoją magię. Dla dzieci przygotowane zostaną kolejne animacje, które z pewnością wprawią je w radosny nastrój. Na scenie pojawią się także laureaci Mikołajowego Konkursu Kolęd i Pastorałek, którzy swoim występem dodadzą świątecznego blasku. Nie można zapomnieć o uroczystym rozświetleniu drugiej świecy wieńca adwentowego. Na zakończenie tego niesamowitego dnia wystąpi MocArt z harmoniką, by dodać nutki elegancji do świątecznego klimatu.

CZYTAJ TAKŻE:

Świąteczny Jarmark w Ustroniu to wyjątkowa okazja, aby poczuć prawdziwą magię Bożego Narodzenia. Zaplanujcie już teraz swój udział w tych wydarzeniach i przeżyjcie niezapomniane chwile razem z rodziną i przyjaciółmi. To będzie trzy dni pełne świątecznych emocji i wspólnego świętowania.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry