Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w Żywcu – PROGRAM

jarmark bożonarodzeniowy 2023 żywiec

W tym roku już po raz szósty mieszkańcy Żywca i wszyscy miłośnicy świątecznej atmosfery będą mieli okazję wziąć udział w Żywieckim Jarmarku Bożonarodzeniowym 2023. Przygotujcie się na niezapomniany festiwal tradycji, smaków i radości!

Żywiecki Jarmark Bożonarodzeniowy 2023

Jarmark Bożonarodzeniowy w Żywcu z pewnością wprowadzi nas w świąteczny nastrój. Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-3 grudnia 2023 roku na Rynku w Żywcu i rozpocznie się o godz. 17:00, w trakcie którego nastąpi uroczyste zapalenie choinki. Następnego dnia – 2 grudnia o godz. 12:00 na rynku pojawi się korowód św. Mikołaja, który poczęstuje każde dziecko słodkim upominkiem. O godz. 16:00 każdy będzie miał okazję wziąć udział w ,,Winter Karaoke Show”. Wydarzenie zakończy się 3 grudnia pokazem teatru ognia Tesserakt.

Przez cały okres jarmarku będziemy mogli posłuchać świątecznej muzyki oraz podziwiać i nabyć wyroby sztuki ludowej, rękodzieła oraz wyroby rzemiosła. Od unikatowych ozdób choinkowych po tradycyjne hafty i wyroby ceramiczne – każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak to nie wszystko. Producentów produktów przetwórstwa spożywczego, serów, miodów, nalewek, wędlin oraz wyrobów pszczelarskich też nie zabraknie. Miłośnicy ekoproduktów oraz smakosze regionalnych potraw będą mieli okazję odkryć wiele smakowitych niespodzianek.

Stoiska handlowe będą czynne w godzinach 9:00 – 19:00.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program Żywieckiego Jarmarku Bożonarodzeniowego 2023.

Jak wziąć udział w Jarmarku w Żywcu?

Jeśli jesteś twórcą lub producentem tradycyjnych wyrobów lub smakołyków, masz okazję wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Aby zgłosić swoje uczestnictwo, wystarczy dokonać rejestracji do 20 listopada 2023 roku. Możesz to zrobić elektronicznie, wysyłając zgłoszenie na adres: n.kanik@mck.zywiec.pl, lub skontaktować się telefonicznie pod numerem 698-753-608.

To doskonała szansa, aby zaprezentować swoje dzieła i smakołyki szerokiej publiczności.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt