Jak wyglądała sytuacja na Bielskich drogach w czasie długiego weekendu?

Długi czerwcowy weekend związany z uroczystościami Bożego Ciała za nami. Nad bezpieczeństwem na drogach każdego dnia czuwało kilkudziesięciu policjantów. W naszym regionie nie doszło do wypadków drogowych. Odnotowaliśmy 19 kolizji drogowych. Mundurowi zatrzymali ponadto 20 kierowców pod wpływem alkoholu.

Podczas tegorocznego długiego majowego weekendu, tak jak w latach poprzednich, nad bezpieczeństwem osób wybierających się na wypoczynek czuwały zwiększone siły policji. Na drogach można było spotkać większą liczbę patroli ruchu drogowego w radiowozach oznakowanych i nieoznakowanych. Policjanci sprawdzali, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Mundurowi kontrolowali także stan trzeźwości kierowców, stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w fotelikach.

W czasie czerwcowego weekendu na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego nie doszło do ani jednego wypadku drogowego, odnotowaliśmy natomiast 19 kolizji drogowych. Stróże prawa zatrzymali 10 kierowców w stanie nietrzeźwości, jeden z nich prowadził także pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Źródło: KMP Bielsko Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt