Istebna: Znaleziono zwłoki, 32-latek podejrzany o zabójstwo rodziców.

Policjanci dzielnicowi z Posterunku Policji w Istebnej oraz mundurowi z wiślańskiej jednostki zatrzymali wczoraj 32-letniego mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo swoich rodziców. Wyjaśniane są okoliczności śmierci małżeństwa. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Wczoraj (6 grudnia), po godzinie 13, policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące ujawnienia zwłok w jednym z domów na terenie gminy Istebna. Niestety, na miejscu interwencji policjanci potwierdzili, że wewnątrz domu znajdują się zwłoki mieszkającego tam małżeństwa, 64-letniego mężczyzny oraz 66-letniej kobiety. Okoliczności podjętej interwencji wskazywały na to, że są ofiarami zabójstwa. W związku z tą sprawą na miejscu zbrodni zatrzymany został 32-letni mężczyzna.

Na miejsce zdarzenia przybył zespół dochodzeniowo-śledczy cieszyńskiej komendy Policji, prokurator z Prokuratury Rejonowej w Cieszynie oraz lekarz z listy biegłych sądowych. Prokurator zarządził sekcję zwłok ofiar. Na miejscu zbrodni pracowali specjaliści, którzy zebrane dowody wykorzystają w postępowaniu przygotowawczym. Napastnik został osadzony w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Cieszynie, która prowadzi śledztwo w tej sprawie.

źródło Policja Cieszyn

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt