Interaktywne Centrum Bajki i Animacji nominowane do prestiżowej nagrody!

foto. Nizio Design International

Interaktywne Centrum Bajki i Animacji OKO, zostało nominowane do prestiżowej nagrody i godła “Marka Przyszłości 2023″ w kategorii Miejsce. ”To niesamowite wyróżnienie jest dowodem na nasze zaangażowanie i pasję!” – czytamy na stronie Studia Filmów Rysunkowych.

Czym jest nagroda Marka Przyszłości?

Nagroda Marka Przyszłości to prestiżowe wyróżnienie przyznawane osobom i organizacjom, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju i kształtowania przyszłości. Jest to nagroda, która docenia innowacyjność, wizję oraz zaangażowanie w tworzenie lepszej przyszłości dla społeczeństwa i świata. Często uwzględniane są takie elementy jak:

  1. Innowacyjność: Nagroda ta jest często przyznawana osobom i projektom, które wprowadzają nowatorskie rozwiązania, które mają potencjał do rewolucjonizowania dziedzin takich jak nauka, technologia, medycyna czy ekologia.

  2. Wizja: Laureaci Nagrody Marka Przyszłości często posiadają wyjątkową wizję przyszłości, która inspiruje i motywuje innych do działania. Ich cele i aspiracje wykraczają poza obecny stan rzeczy.

  3. Działanie na rzecz dobra społecznego: Nagroda ta często jest przyznawana osobom i organizacjom, które aktywnie pracują nad rozwiązywaniem ważnych problemów społecznych, ekologicznych lub gospodarczych. Ich działania przyczyniają się do poprawy jakości życia ludzi.

  4. Zrównoważony rozwój: W dzisiejszych czasach istotne jest dbanie o równowagę między rozwojem a ochroną środowiska. Osoby i projekty nagradzane Nagrodą Marka Przyszłości często wykazują zrozumienie i zaangażowanie w zagadnienia zrównoważonego rozwoju.

Interaktywne Centrum Bajki i Animacji OKO nominowane do nagrody

Interaktywne Centrum Bajki i Animacji OKO, zostało nominowane do prestiżowej nagrody i godła “Marka Przyszłości 2023” poinformowało Studio Filmów Ryskunkowych na swoim Facebooku.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasze Interaktywne Centrum Bajki i Animacji OKO, zostało nominowane do prestiżowej nagrody i godła “Marka Przyszłości 2023” w kategorii Miejsce!
To niesamowite wyróżnienie jest dowodem na nasze zaangażowanie i pasję!
Praca, którą wkładamy w rozwijanie OKA ma na celu nie tylko zapewnienie rozrywki, ale również edukację i inspirację dla dzieci i dorosłych.
Dziękujemy wszystkim, którzy wierzą w naszą wizję i pomagają nam rozwijać to magiczne miejsce za wsparcie. Wasza miłość do bajek i animacji napędza nas do jeszcze większych osiągnięć!
Sama nominacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem! 
Trzymajcie za nas kciuki! – piszą na Facebooku

Interaktywnego Centrum Bajki i Animacji OKO w Bielsku-Białej

Interaktywnego Centrum Bajki i Animacji OKO w Bielsku-Białej to połączenie interaktywnego i nowoczesnego muzeum z parkiem rozrywki w oparciu o dorobek bielskiego Studia Filmów Rysunkowych, w którym powstały m.in. animowane seriale o Bolku i Lolku, Reksiu czy Smoku Wawelskim i Bartolini Bartłomieju. Będzie to nowoczesne centrum rozrywki i edukacji proponujące dzieciom i ich rodzicom naukę przez zabawę z wykorzystaniem nowoczesnych technik multimedialnych. Dużą zaletą projektu jest fakt, że w przyszłości może być on poszerzony o kolejne atrakcje. To największa tego typu inwestycja w Polsce, a nawet w tej części Europy.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry