Inspirujące spotkanie i różowe warsztaty dla dziewczyn jak i kobiet.

Czy jesteś gotowa na wyjątkowe doświadczenie, które wypełni Twój świat kreatywnością, inspiracją i rozmowami o ważnych tematach? Mamy dla Ciebie znakomitą wiadomość! Punkt 11 zaprasza na fascynujące spotkanie z niezwykłą artystką wielu talentów – Beatą Bojdą. To wydarzenie, które nie tylko otworzy przed Tobą nowe horyzonty twórczości, ale także umożliwi uczestnictwo w wyjątkowych Różowych Warsztatach

Rozkwitająca Kreatywność na Różowych Warsztatach

Fundacja Strefa Kobiet we współpracy z Punktem 11 przygotowała niezwykłą okazję dla wszystkich kreatywnych dusz. Różowe Warsztaty to wyjątkowy czas, podczas którego przeniesiesz się w świat kolorów, faktur i nieograniczonych możliwości. Każdy uczestnik będzie miał okazję własnoręcznie stworzyć piękną różową broszkę z krepiny – materiału pełnego wyrazu i potencjału artystycznego. To prawdziwa uczta dla zmysłów i wyobraźni!

Celebracja Kobiecości i Wspólnoty w Kobiecym Gronie

Wydarzenie to towarzyszyć będzie atmosfera autentycznej wspólnoty kobiet. To czas celebracji kobiecości. Miejsce, gdzie każda uczestniczka może poczuć się wyjątkowo. Kobiece grono, które zrodzi się na tle twórczych warsztatów, stanie się źródłem inspiracji, wsparcia i wymiany poglądów. Będzie to okazja nie tylko do rozwijania swoich umiejętności artystycznych, ale także do budowania trwałych więzi i relacji z innymi kobietami, które podzielają podobne pasje i zainteresowania.

W atmosferze wspólnoty i kreatywności porozmawiamy o tym, co ważne: zdrowiu, edukacji, wyzwaniach, jakie stawia przed nami współczesność, naszym miejscu w społeczeństwie. Bądźmy tego dnia razem! – piszą organizatorzy

Różowe Warsztaty organizowane przez Fundację Strefa Kobiet i Punkt 11 są bezpłatne! To okazja, którą warto wykorzystać, by rozwijać swoje zdolności artystyczne, spotkać inspirujące osoby i spędzić czas w wyjątkowej atmosferze. Aby wziąć udział, wystarczy dokonać zapisu. Napisz, zadzwoń lub po prostu wpadnij do Punktu 11 i zapisz się na listę uczestniczek. Zaproszona jest zarówno młodzież, jak i dorosłe kobiety.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry