Horror Run 2023 w Bielsku-Białej – nocny bieg po lesie oraz konkurs na najlepsze przebranie!

Jeśli jesteś miłośnikiem biegania i jednocześnie kochasz dreszczyk emocji, to Horror Run jest właśnie dla ciebie. Ta niesamowita nocna przygoda jest pełna zombie, clownów, dziwnych odgłosów i całkowitej ciemności.

Horror Run 2023 w Bielsku-Białej

Horror Run to nietypowe wydarzenie biegowe, które odbywa się w cygańskim lesie w Bielsku-Białej. Jest to nocny bieg, który odbywa się w pełnej ciemności. Trasa biegu prowadzi przez las, który w nocnych warunkach staje się areną pełną niespodzianek. To 4 kilometry, podczas których uczestnicy muszą stawić czoła różnym przeszkodom i strachom.

Jednym z głównych atutów Horror Run są niespodzianki na trasie. W ciemności lasu czekają na uczestników zombie, clowny i tajemnicze odgłosy. To nie tylko bieg, to prawdziwa przygoda pełna emocji. Uczestnicy muszą być gotowi na to, że za każdym drzewem może czekać ktoś, kto poklepie ich po ramieniu lub wywoła nieoczekiwany odgłos. To sprawia, że bieg staje się niezapomnianym przeżyciem.

Nagrody i Konkurs Przebrań

Horror Run to także wyjątkowa okazja do wykazania się kreatywnością. Nie chodzi tu o uzyskanie najlepszego czasu, ale o tytuł najlepiej przebranego uczestnika. Każdy może wziąć udział w konkursie przebrań, co sprawia, że na starcie pojawiają się niezwykłe postacie. W tym roku organizatorzy nagrodzą aż 10 najlepiej przebranych osób, co dodatkowo mobilizuje do tworzenia niesamowitych strojów.

Po więcej inspiracji zapraszamy TUTAJ.

Ze względu na ogromne zainteresowanie, limit miejsc dla uczestników jest aktualnie wyczerpany. Jednak to nie oznacza, że straciłeś swoją szansę na udział. Organizatorzy zapowiadają, że w przypadku rezygnacji niektórych uczestników, zwolnią się miejsca. Dlatego warto być czujnym i śledzić informacje dotyczące możliwości rejestracji na stronie biegu TUTAJ.

Innym niezwykłym wydarzeniem z okazji Halloween jest korowód strasznych postaci, który przejdzie ulicami Bielska-Białej.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt