Groźny wypadek w Czechowicach-Dziedzicach. Rozbiły się trzy pojazdy

foto: Radio Bielsko Waszym Okiem

Wczoraj w Czechowicach-Dziedzicach miało miejsce bardzo groźne zdarzenie drogowe. Doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów, a trzeci samochód uderzył w latarnię.

Groźny wypadek w Czechowicach-Dziedzicach

Zdarzenie miało miejsce ok godziny 22, na ul. Bażaniec w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie 24-letni kierowca osobowego volkswagena, zmierzając w kierunku Bielska-Białej, doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem osobowym marki mini. Skutkiem tego zderzenia został także osobowy fiat, który uderzył w pobliską latarnię.

Sytuacja była bardzo groźna, ale na szczęście wszystkie osoby podróżujące tymi pojazdami wyszły z tego wypadku bez większych obrażeń. Jednak auta były poważnie uszkodzone, a reakcja służb ratunkowych była niezbędna.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu obszaru wypadku. Kolejnym krokiem było odłączenie akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz neutralizacja ewentualnych wycieków płynów eksploatacyjnych. Jednak praca służb ratunkowych nie ograniczała się tylko do tego. Wspólnie z ekipą pogotowia energetycznego usunięto uszkodzoną latarnię.

Kierowcy byli trzeźwi, a sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym o wysokości 3000 zł. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt