Groźne zdarzenie w Czechowicach-Dziedzicach: Dwulatek wpadł do przydomowego basenu

We wtorek wieczorem w Czechowicach-Dziedzicach doszło do dramatycznego incydentu, w wyniku którego u dwulatka doszło do zatrzymaniu krążenia. 

Natychmiastowa reakcja i działania ratunkowe

Na miejsce zdarzenia wezwano służby ratunkowe, które natychmiast przystąpiły do akcji ratunkowej. Ojciec dziecka jako pierwszy zauważył niebezpieczną sytuację, gdy chłopiec oddalił się od rodziców i wpadł do basenu. Dzięki jego szybkiej reakcji, rozpoczęto natychmiastowe działania ratunkowe, a przybyłe na miejsce służby kontynuowały resuscytację. Po skutecznych działaniach, dziecko zostało przetransportowane do Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, gdzie otrzymało dalszą pomoc medyczną.

Na miejscu zdarzenia pojawili się również przedstawiciele policji oraz prokuratury. Technik kryminalistyki oraz dochodzeniowiec przeprowadzili niezbędne czynności, mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Wstępne ustalenia wskazują, że chłopiec na moment oddalił się od rodziców, co doprowadziło do tragicznego incydentu. Śledztwo w tej sprawie jest w toku.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt