Gra terenowa w Cygańskim Lesie. Liczba miejsc ograniczona!

Do udziału w grze terenowej zaprasza Wydział Ochrony Środowiska i Energii Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Areną zmagań będą tereny Cygańskiego Lasu przy Centrum Edukacji Ekologicznej Ekosynteza przy ul. Grotowej 11. Już teraz trzeba zgłosić swój udział w wydarzeniu, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Gra terenowa rodzinna w Cygańskim Lesie

Gra rozpocznie się 16 września o godzinie 11.00 w Centrum Edukacji Ekologicznej Ekosynteza, a zakończy o 14.00, również w centrum.

Cel – zero emisji to rodzinna gra terenowa z interesującą fabułą, zagadkami i elementami rywalizacji, jej tematem jest walka ze smogiem, zanieczyszczenia powietrza i ich wpływ na zdrowie ludzi i środowisko naturalne. Uczestnicy gry będą mieli za zadanie dotrzeć do wyznaczonych punktów i rozwiązać czekające na nich zadania.

Grać mogą drużyny liczące od 2 do 8 zawodników, bez limitu wiekowego. W każdym zespole musi natomiast znaleźć się co najmniej jedna osoba pełnoletnia. Każda drużyna otrzyma pakiet startowy z mapą, instrukcją i zaznaczonymi punktami kontrolnymi. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Gdzie można się zapisać ?

Aby wziąć udział w grze, należy zapisać drużynę na stronie Centrum Edukacji Ekologicznej Ekosynteza  https://ekosynteza.bielsko-biala.pl/gra-terenowa-cel-zero-emisji/, wypełnić formularz zgłoszeniowy i zaakceptować regulamin. Następnie przedłożyć w sobotę 16 września wypełniony i podpisany załącznik do regulaminu gry w punkcie startowym, który będzie czynny od godziny 10.30 (karty gry będą wydawane też od 10.30). Gra rozpocznie się o 11.00.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt