Gra terenowa “Mały Wiedeń”

Gra terenowa śladami Małego Wiednia odbędzie się 1 października w Bielsku-Białej. To jedna z atrakcji obchodów Światowego Dnia Turystyki w mieście, propozycja poznawania historii miasta przez zabawę.

Towarzystwo Psychoprofilaktyczne Oddział Bielsko-Biała przygotowało grę miejską Mały Wiedeń. Przeprowadzona zostanie 1 października na ulicach miasta. Zdaniem zgłoszonych zespołów będzie w czasie 3 godzin dotarcie do jak największej liczby z 15 wyznaczonych na mapie punktów i wykonanie poleceń z nimi związanych. 

W grze mogą wziąć udział dzieci i młodzież od 6. do 17. roku życia. Zespół może posiadać od 4 do 8 członków. Aby zgłosić swój akces do udziału w grze, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Każdy uczestnik gry musi mieć podpisaną przez rodzica/opiekuna zgodę na udział w niej. Każdy zespół, którego uczestnicy mają mniej niż 16 lat, musi posiadać pełnoletniego opiekuna. 

Szczegóły imprezy oraz stosowne formularze znaleźć można na stronie: https://ulicakreatywna.pl/zrealizowane-projekty/maly-wieden/

źródło/foto UM Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt