Pijany mężczyzna pobił swoją żonę.

pobicie w jasienicy

Policjanci z komisariatu w Jasienicy zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o przemoc domową i groźby karalne. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury.

W miniony piątek policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w Roztropicach, gdzie jeden z domowników wszczął awanturę ze swoim najbliższym. W czasie kłótni wyzywał swoją żonę. Dodatkowo wobec niej stosował przemoc fizyczną, szarpał ją, uderzał i groził pozbawieniem życia. Policjanci zebrali dowody przeciwko mężczyźnie. Ustalili, że „domowy oprawca” znęcał się nad rodziną od dłuższego czasu. W chwili zatrzymania 59-latek posiadał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony go do policyjnego aresztu. Następnie policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty znęcania się nad swoją żoną. Aby zapobiec dalszej eskalacji jego agresji, prokurator nakazał mu opuścić mieszkanie. Zakazał mu też zbliżania się do pokrzywdzonej i zastosował wobec niego policyjny dozór. Grozi mu do 5 lat więzienia

źródło: policja Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt