Głośny spektakl ,,Klaps! 50 Twarzy Greya” w Bielsku-Białej – dostępne ostatnie bilety.

foto. Bielskie Centrum Kultury

Bielskie Centrum Kultury zaprasza na komediowy spektakl Klaps! 50 twarzy Greya. W obsadzie: Magdalena Lamparska, Marta Walesiak i Mateusz Damięcki. Spektakl tylko dla widzów dorosłych!

Spektakl 50 twarzy Greya w Bielsku-Białej

“Klaps! 50 twarzy Greya” to spektakl, który w doskonały sposób łączy elementy komedii, satyry, i muzyki. To nie tylko widowisko teatralne, to prawdziwa uczta dla widza. Na scenie spotkacie Magdalenę Lamparską, Martę Walesiak i Mateusza Damięckiego, którzy wcielają się w niezwykłe postaci.

Spektakl nawiązuje do kultowej powieści “Pięćdziesiąt twarzy Greya” autorstwa E.L. James. Ta książka stała się światowym fenomenem i przyciągnęła uwagę milionów czytelniczek na całym świecie. W USA, już w ciągu trzech pierwszych miesięcy od premiery, sprzedano aż 20 milionów egzemplarzy. Jednak “Klaps! 50 twarzy Greya” idzie o krok dalej.

Na scenie spotkacie trzy ważne postacie. Po pierwsze, autorkę książki “Pięćdziesiąt twarzy Greya,” która stworzyła fenomenalny sukces. Po drugie, dwie postacie stworzone przez nią – niesamowite, odmienne od siebie, a zarazem śmieszne. Te postaci kłócą się z autorką o swoje wizerunki, zalety intelektu i charakteru. To przekorny dialog, który rozbawi was do łez. Nie zabraknie również muzyki, która nadaje spektaklowi wyjątkowego charakteru.

Data: 27 października 2023, godz.: 18:00
Miejsce: Bielskie Centrum Kultury
Czas trwania: 140 minut, 1 przerwa
Bilety dostępne TUTAJ.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt