Giełda Staroci w Bielsku-Białej. Znana jest data pierwszego wydarzenia!

zdjęcie ilustracyjne foto. UM Pszczyna

Pomysł zorganizowania prawdziwego targu staroci w Bielsku-Białej jest marzeniem wielu mieszkańców od lat. Teraz wreszcie doczekaliśmy się realizacji tego projektu! Kiedy dokładnie odbędzie się pierwsza edycja tego fascynującego wydarzenia?

Giełda Staroci w Bielsku-Białej

Targ staroci to idea, która od dawna krążyła w głowach mieszkańców Bielska-Białej. Już od lat mówi się o organizacji takiego wydarzenia, które pozwoliłoby miłośnikom antyków i rzeczy vintage odkryć prawdziwe perełki. Interpelacje bielskich radnych, w tym Urszuli Szabli, wielokrotnie poruszały ten temat. Miasto obiecywało organizację takiego targu po remoncie placu Wojska Polskiego, i wreszcie ta obietnica zostaje spełniona.

Giełdy staroci cieszą się ogromnym zainteresowaniem w Kozach, Cieszynie, Pszczynie i Kętach. Warto również wspomnieć o wyprzedażach garażowych organizowanych na bielskich osiedlach, na przykład w Kamienicy czy na osiedlu Beskidzkim. Mimo kameralnego charakteru tych wydarzeń, już od wczesnych godzin porannych przyciągają one tłumy zainteresowanych, gotowych poszukiwać skarbów z przeszłości.

Termin pierwszej edycji Giełdy Staroci w Bielsku-Białej to sobota, 30 września. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 8:00 i potrwa do 14:00. Miejsce to Plac Wojska Polskiego, który po remoncie stanie się idealnym miejscem dla miłośników antyków. Tego dnia będzie można spotkać wystawców oferujących unikatowe skarby z drugiej ręki.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry