Gdzie na sanki w Szczyrku – Najlepsze miejsca na zimową zabawę

foto: FB Kompleks narciarski Biały Krzyż

Szczyrk, malownicza miejscowość w Beskidach, oferuje wiele atrakcji zimowych dla całych rodzin. Jednym z ulubionych zajęć wśród najmłodszych są zjazdy na sankach. W tym artykule przedstawiamy kilka propozycji miejsc, gdzie można cieszyć się zimową frajdą w Szczyrku z dziećmi.

Kompleks Narciarski BIAŁY KRZYŻ - Śnieg na Długo!

Kompleks narciarski BIAŁY KRZYŻ, położony na Przełęczy Salmopolskiej, to idealne miejsce na zimowe szaleństwo. To tutaj śnieg utrzymuje się najdłużej, co gwarantuje świetne warunki do jazdy na sankach. Oprócz tras narciarskich, znajdziecie tu wyznaczone miejsce do zjeżdżania na sankach. Pamiętajcie, że w dni wolne może być tu tłoczno, więc warto sprawdzić aktualne warunki śniegowe.

Góra Skrzyczne - Sanki i Piękne Widoki!

Kolejną atrakcją jest Góra Skrzyczne, na którą można wyjechać kolejka działająca codziennie od 9:00 do 15:30. To miejsce oferuje wiele możliwości zimowych szusowań. Warto podkreślić, że praktycznie przy każdym kompleksie narciarskim w Szczyrku znajduje się miejsce dedykowane najmłodszym, gdzie mogą pojeździć na sankach.

Pamiętajcie o Bezpieczeństwie!

Jazda na sankach to świetna rozrywka, ale zawsze powinniśmy dbać o bezpieczeństwo naszych dzieci i siebie. Nigdy nie zjeżdżajmy po stokach narciarskich, ponieważ jest to niebezpieczne i może stanowić zagrożenie zarówno dla nas, jak i dla innych narciarzy.

Podsumowując, Szczyrk to miejsce, gdzie zimowa zabawa na sankach jest naprawdę niezapomniana. Wybierzcie się do jednego z wymienionych miejsc i cieszcie się pięknem beskidzkiej zimy w towarzystwie swoich najbliższych!

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt