Gdzie jest Szpieg ? Gra plenerowa na dzień dziecka.

Don Pedro – Szpieg z Krainy Deszczowców – jeden z bohaterów bajkowego serialu „Porwanie Baltazara Gąbki” po niemal roku przebywania w ratuszowym areszcie, uciekł z celi i znów grasuje w Bielsku-Białej! Apel do wszystkich o pomoc w pojmaniu uciekiniera. Tak brzmi zachęta do udziału w kolejnej edycji gry terenowej w Bielsku-Białej pod hasłem Gdzie jest Szpieg?.

Gdzie jest Szpieg? Gra plenerowa w Bielsku-Białej

Odnalezienie Don Miguela to zadanie dla najwytrwalszych detektywów, dlatego należy połączyć wszystkie siły i wyruszyć wspólnie na jego poszukiwanie właśnie 1 czerwca. By odpowiedzieć na pytanie: Gdzie jest Szpieg?, detektyw musi odwiedzić wszystkie miejsca, w których Don Miguel ukrył zagadki i tajne szyfry. Są one w posiadaniu postaci znajdujących się na Szlaku Bajkowe Bielsko-Biała oraz w dwóch tajemniczych, nowych lokalizacjach. Trzeba odwiedzić wszystkie te miejsca, zebrać pieczątki i rozwiązać zagadki, a powstanie hasło, które zaprowadzi do kryjówki Szpiega.

Aby zmierzyć się z tym wyzwaniem, wraz z całą rodziną należy przybyć 1 czerwca między godziną 16.00 a 19.00 do Ratusza przy pl. Ratuszowym 1, gdzie czekać będą zasady gry i karty uczestnika, niezbędne do wzięcia udziału w zabawie. Ostatni uczestnicy muszą dotrzeć na metę przed godziną 20.00.

Dla dzielnych poszukiwaczy Szpiega partner zabawy, Galeria Sfera, przygotowała słodkie niespodzianki, vouchery na lody do lodziarni.

Udział w grze nie wymaga wcześniejszych zapisów, a zabawa jest zupełnie bezpłatna.

Chcesz wiedzieć co jeszcze będzie się działo z okazji Dnia Dziecka w mieście? Przeczytaj koniecznie: Atrakcje Z Okazji Dnia Dziecka W Żywcu I Bielsku-Białej. Mamy Listę Propozycji !

Już w ten weekend z okazji dnia dziecka: Parada Polskich Postaci Bajkowych – Dzień Dziecka W Bielsku-Białej.

foto. RMF 24

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Jarmark Św. Wita 2024 w Żywcu

Jarmark Świętego Wita, będący Ogólnopolskim Festiwalem Smaków, to coroczna impreza, która przyciąga miłośników tradycyjnych polskich produktów i rękodzieła z całego

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt