[foto & wideo] Włamywacz rozciął płot i ukradł piec do bali ogrodowej.

foto: Nowe Spotted Żywiec

W Żywcu, na ulicy Piłsudskiego, doszło do niepokojącego incydentu. Sprawca włamał się na prywatną posesję i ukradł piec do balii ogrodowej. Właściciel posesji oferuje nagrodę pieniężną za pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy.

Kradzież bali ogrodowej na ul. Piłsudskiego w Żywcu

Włamanie miało miejsce na ogrodzonym terenie przy ul. Piłsudskiego w Żywcu. Sprawca, aby dostać się na posesję, musiał przeciąć ogrodzenie, co wskazuje na świadome i celowe działanie. Skradziony piec do balii ogrodowej został szybko zauważony jako brakujące mienie. Właściciel natychmiast podjął działania w celu zidentyfikowania sprawcy, publikując nagrania z monitoringu oraz zdjęcia z miejsca przestępstwa.

Właściciel posesji apeluje do mieszkańców o pomoc w schwytaniu winowajcy. Każda informacja może być kluczowa w ustaleniu tożsamości sprawcy i odzyskaniu skradzionego sprzętu. Incydent ten nie tylko narusza prywatność i poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, ale także podkreśla potrzebę większej czujności i solidarności w społeczności. Nagroda pieniężna oferowana przez właściciela ma zachęcić do zaangażowania się w proces odnalezienia sprawcy.

Foto oraz wideo można znaleźć poniżej. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt