FOTO: Walentynkowe dekoracje w Bielsku-Białej – jest romantycznie

fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB

14 lutego to dzień, który na całym świecie jest obchodzony z miłością i romantyzmem. W Bielsku-Białej nie brakuje wyjątkowych sposobów na celebrowanie tego święta. Tegoroczne Walentynki przywitały mieszkańców i turystów czerwoną iluminacją na krzywym moście, tworząc niepowtarzalny, magiczny klimat.

Walentynkowe dekoracje - idealne tło do spacerów i fotografii

Na krzywym moście, będącym jednym z charakterystycznych punktów Bielska-Białej, pojawiły się urocze walentynkowe dekoracje. Czerwone łuki przyozdobione dużymi, serdecznymi symbolami miłości zachwycają przechodniów od zmierzchu do późnych godzin wieczornych. Iluminacje podkreślają romantyczną atmosferę miasta, tworząc idealne tło do walentynkowych spacerów i fotografii.

Dekoracje na krzywym moście stworzyły idealne miejsce do uwiecznienia magicznych chwil walentynkowych. Duże, czerwone serca, zdobiące zarówno łuki mostu, jak i całą konstrukcję, stanowią niepowtarzalną scenerię dla zakochanych par i miłośników fotografii. To doskonała okazja, by zachować piękne wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

Magia walentynkowej iluminacji nad Białą będzie dostępna dla mieszkańców i gości Bielska-Białej do 18 lutego. Każdy, kto pragnie poczuć romantyczny klimat tego wyjątkowego święta, może cieszyć się czerwonym blaskiem krzywego mostu przez kolejne dni.

CZYTAJ TAKŻE:

fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry