[Foto] To dopiero początek zimy a już sporo kolizji

To dopiero początek zimy a na drogach w powiecie żywieckim jak i bielskim doszło do wielu kolizji. Sporo dróg jest nadal białych, a na noc prognozowane są kolejne opady śniegu. 

Wieczorem oraz nocą z niedzieli na poniedziałek nadal w naszym regionie panować będzie zima..Początek nocy zapowiada się pochmurno z opadami śniegu.Po wybiciu północy bez zmian.Zachmurzenie pozostanie całkowite i do samego rana posypie śniegiem..Przed nami mroźna noc oraz poranek.Słupki rtęci wskażą -8°C w rejonach górskich do około -5°C na pozostałym obszarze.Wiatr powieje umiarkowanie z kierunków zachodnich.
 
Poniedziałek przyniesie nam kontynuację zimowej aury.W godzinach porannych oraz przed południem na niebie dominować będzie sporo chmur.Pojawią się również przelotne opady śniegu.Po południu pogoda będzie podobna.Na niebie przeważać będą chmury,które przyniosą opady śniegu..Przed nami zimny dzień.Słupki rtęci wskażą -3/-6°C.Wiatr powieje umiarkowanie z kierunków północno-zachodnich i zachodnich.Ciśnienie w południe wyniesie 1004-1007 hPa.

źródło Czecho Meteo / foto zywiec112 & Bielskie Drogi

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt