FOTO: Szymon Marciniak poprowadził Mecz Gwiazd w Bielsku-Białej.

Podczas Golden Tour Bielsko-Biała odbył się niezwykły mecz gwiazd. Na boisku Centrum Sportu Rekord zmierzyli się najlepsi zawodnicy Beskidzkiej Ligi Biznesu oraz Ligi Firm Rzeszów, a sędzią tego wielkiego spotkania był Szymon Marciniak. Rzeszowianie pokonali bielszczan 5:1. Podczas przerwy meczu odbyła się również ceremonia wręczenia nagród za 6. edycję Beskidzkiej Ligi Biznesu.

Turniej Golden Tour Bielsko przyciągnął uwagę licznych kibiców, a historyczny mecz gwiazd Beskidzkiej Ligi Biznesu i Ligi Firm Rzeszów był bez wątpienia jego najważniejszym punktem. Oprócz zawodników uczestniczących w rozgrywkach nie zabrakło gości specjalnych. Wśród nich był m.in. prezydent miasta Bielsko-Biała Jarosław Klimaszewski, prezes BTS Rekord Janusz Szymura oraz radny Bielska-Białej Karol Markowski. Sędzią spotkania był Szymon Marciniak, doświadczony arbiter, który miał okazję prowadzić finały mistrzostw świata i Ligi Mistrzów.

Nagrody Beskidzkiej Ligi Biznesu

W przerwie meczu doszło także do nagrodzenia najlepszych za miniony sezon w I lidze BLB. Królem strzelców został Dariusz Sierota z Davis Fabrics. Tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Łukasza Byrtka z Budohouse. Najlepszym zawodnikiem został z kolei Krzysztof Stanisławski z Murapolu. Nagroda fair-play przyznana została drużynie Hutchinson, która w tym sezonie nie dostała ani jednej kartki! Ponadto zespoły Davis Fabrics, Murapol i Budohouse otrzymali nagrody za kolejno III, II i I miejsce.

Trwają już zapisy do siódmej edycji. Szczegóły na portalu sportowebeskidy.pl.

- to jest dla nas wielkie wyróżnienie

O krótkie podsumowanie Beskidzkiej Ligi Biznesu pokusił się jej pomysłodawca oraz organizator rozgrywek Tomasz Mikołajko.

– Dziękuję panu prezydentowi, że uwierzył w projekt BLB i ma swoją drużynę jako Rada Miejska, która gra z nami. Dziękuję też prezesowi Januszowi Szymurze, który nas ugościł, wszystkim uczestnikom, którzy grają w tej lidze – jest nas bardzo dużo, bo 26 ekip w Bielsku-Białej rozgrywa co tydzień spotkania na naprawdę wysokim poziomie. Na tych meczach pojawiają się trenerzy z lig lokalnych, którzy wyszukują zawodników z BLB, także to jest bardzo pożądana sytuacja. I dziękuje Szymonie, że chciałeś tu z nami dziś być, bo to jest dla nas wielkie wyróżnienie, że osoba ze światowej piłki nożnej jest na naszej lidze i tu sędziuje – mówił T. Mikołajko.

foto. UM Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry